Szerző Téma: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?  (Megtekintve 20752 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#10 2014. Szeptember 10. - 15:07:09
0
Mivel mostanában a dyn.com kilőtte az utolsó ingyenes kiskaput is (dlinkddns.com), ezért nem tököltem tovább, hanem a felajánlott dlinkupgrade kuponnal kifizettem 5 évre azt a sz@ros 65 $-t...  ;D 

Eddig mindenhol a routerben állítottam be a dyndnst (nem is volt gond velük), de az új fizetős domaineket már a
[/size]DVR-ek kezelik, mert egyelőre mindkét címen szeretném elérni őket (hátha kiderül valamelyik DVR-ről, hogy nem erőssége a dyndns kezelés, aztán távoli elérés hiányában kocsikázhatnék ki hozzá...). Az összes DVR-nél sikerült megoldani kiszállás nélkül az átállást, kivéve a MAZI rögzítőket, mert azok nem hajlandóak együttműködni a dyn.com-mal. Valakinek van valami ötlete, hogy lehetne rávenni a MAZI-t, hogy küldjön IP-t a dyn.com-ra?  :'( [/size]

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#9 2013. November 18. - 22:59:34
0
Én második éve fizetem a DynDns-nél a szolgáltatást. Tavaly 25$ volt, az idén a hosszabítás már csak 18$.
Amelyik ügyfelemnek szüksége van rá kap egy dns-t.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#8 2013. November 18. - 16:40:24
0
Nálunk ha jól viselkedik az ügyfél, ingyen kap fix ip-t! Persze csak Pest megye nyugati oldalán. Több infó privátban. ;)
előzmény: SLC #6

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#7 2013. November 18. - 14:01:07
+1
Azt a leírást felejtsétek el. A regisztrációs oldal a www.hik-online.com de kizárólag ie-vel működik a regisztráció. Utána már mozzilla is lehet a böngésző de regisztrálni azzal nem lehet. Én egy fél napig szenvedtem vele mire sikerült.
előzmény: Szilco #5

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#6 2013. Október 28. - 07:58:11
0
Invitel 8 000HUF-t kér fix IP címért  :D  DE HAVONTA  >:( :'( ???  k@pják beeee
 
Marad a dyndns.com vagy TechSon BD szériás DVR ott is ingyenes gyártói DDNS szolgáltatás van.
Bár a BD1004+ -nál D1 -ben 25fps/4CH karcsú ennyi pénzért.  :( 

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#5 2013. Október 25. - 23:55:26
0
Közben utánanéztem egy kicsit ennek a rögzítőnek és azt írják, hogy ennek a www.hiddns.com a szervere, ott tudsz csinálni neki ingyenes DDNS-t.
A felhasználói könyvben, amit olvastam, le van írva a lépései.
Számítógépen az iVMS-4200-as progival, mobil kliensen meg Guarding Expert app-al lehet megnézni.
előzmény: digilock #3

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#4 2013. Október 25. - 23:15:13
0
Most már egyre több rögzítőhöz adnak ingyenes DDNS szolgáltatást, de mindegyiknél csak azokat a rendszereket lehet használni, amelyikhez adták. A MAZI-t nem ismerem, de a Techson-hoz is adnak, sőt már a DSC is szolgáltat. Nézd meg a MAZI-nál, hogy ott mit adnak, ha adnak. Ha ott semmit, akkor marad a Dyndns.com -on regisztrálni és ott évi 20$-ért kapsz 31 helyet. Én is ezt csináltam, míg nem lett a Hikvisionnak saját. szolgáltatása.
előzmény: digilock #3

Nem elérhető digilock

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#3 2013. Október 25. - 22:56:24
0
Szia Szilco!

Én is erre gondolok, de akkor mi az ingyenes DDNS szolgáltatás, amit a prosiban írnak?
Tulajdonképpen csak az ügyfeleknek szeretnék spórolni, na meg aki nem ad fix ip-t , vagy arany áron adná, oda kellene ilyen megoldás! Az igaz, hogy nálunk a kábeles szolgáltató br. 1000 Ft-t kér, de volna olyan helyem, ahol pl.  a "T" 5000,- Ft-t kér! És mi van a drótnélküliekkel, meg a külterületi helyekkel!
előzmény: Szilco #2

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#2 2013. Október 25. - 22:43:25
0
Szia!

Én úgy tudom, hogy a www.hik-online.com -on csak Hikvision rögzítőket lehet használni.
előzmény: digilock #1

Nem elérhető digilock

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#1 2013. Október 25. - 22:36:15
0
Üdv. mindenkinek!
Sok fix IP címes rögzítőt üzemeltetek, de ez az ingyenes DDNS szolgáltatás valahogy nem jön össze. Van Dyn-dns, NO-IP-s használatom is, kifogástalanul működnek. Igaz, hogy ott a router a fönök.
Szóval vettem egy MAZI-t, hogy teszteljem, hátha az ügyfelek esetleg megússzák a fix ip. díját, meg a havi újra regisztrációt.
Be regisztráltam a hik-online.com  oldalra, de mikor a rögzítőt szeretném rezelváltatni a gyári szám alapján , állandóan elutasít. Így sajna nem jön össze, vagy valamit nem jól csinálok!
 A rögzítőben hkDDNS a típus, szerver cim: www.hik-online.com, router átirányítások talán rendben (TP-LINK), aztán semmi. Ha a fix saját ip. címemről akarom elérni, az rendben működik. Szerintem valami a hik-online körül nem stimmel, vagy nem is ide kellene rezelválni!
Ha valakinek netán össze jött egy ilyen, vagy van valami tapasztalata, légyszi ossza meg velem (-lünk), mert lehet, hogy mást is ellátna valami tanáccsal!
Köszi!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!