Szerző Téma: Ez milyen kapuvezérlés? Programozói leírást keresek...  (Megtekintve 3471 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
A kérdés adott a témában. 3. szomszédom kért meg, hogy segítsek, de sajna nem találtam Cardin ZVE537-es tolókapu vezérlőhöz semmit. Jó lenne egy programozói/üzembehelyezői sajtpapír hozzá, mert hiába próbálom tanítani, becsukni bárhonnan tudja a kaput, de kinyitni csak 1-1,5 métert nyitja, azon meg nehéz átpréselni az autót >:( .
Köszi

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Köszönöm, időközben a triódánál is megtaláltam PD-7 néven :)
előzmény: csaszi #4

Nem elérhető csaszi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Valóban Masco V2 Cyty1 régebben PD7volt A Masco oldalán a kapu vezérléseknél megtalálod a programozási leírást.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
A nyák elrendezéből, stílusából, az alkatrész készletből és CE-ből európainak nézem, semmiképp sem kínai, és nem is USA-Canada.
A trafón a felirat olasz, de ettől még gyárthatódott máshol is.
A trafón és reléken fellelhető feliratok alapján talán ki lehet guglizni, és én egyből rászűrnék site:it  -re.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
szerintem masco-s
talán fotocia?? egy ügyfélnél pont ilyennel vacakoltam mert a villám agyoncsapta.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Egyik kedves barátom elnyomkodta a szárnyaskapu vezérlését és mivel már nem elérhető az ember aki szerelte (többet van kocsmában, mint kocsmán kívül), szeretnék segíteni neki.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!