Szerző Téma: DVR/NVR kliens egy távoli tévén?  (Megtekintve 14758 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#39 2019. Július 17. - 22:38:21
0
Igen. Régebbi gépen is szépen fut és sokkal gyorsabban elindul, mint a nagy NVMS...  :)
előzmény: bcslaci #38

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#38 2019. Július 17. - 22:35:02
0
Ezt próbáltad már? Kevesebb erőforrás kell neki mint az NVMS1000-nek?

Elolvastam a másik témában, amit írtál  ;)

előzmény: eXtra #37

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#37 2019. Július 17. - 22:02:26
0
Bocs de  linken nem lehet letölteni a klienst. Szívesen kipróbálnám mert az ivms-ből már elegem van(a lite verzióból is).
előzmény: eXtra #16


A Power oldaláról (is) letölthető: https://www.powerbizt.hu/termekek/tc-nvms2-lite/10396  ;)
előzmény: kisapa63 #17

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#36 2019. Május 03. - 19:42:27
+1
Ha csak élőkép kell, akkor A H TVI  vagy a D CVI rögzítőjét pedig rtsp stream-en simán behúztam volna egy megfelelő mennyiségű HDMI kimenettel rendelkező NVR-re és kész a monitorfal.

Esettanulmány röviden (reklámmentesen, ebben a topikban még nem hivatkoztak az adott márkára :) ):
Az egyik helyen 2 darab 16cs. 8 PoE portal rendelkező NVR-t használnak. Az ügyfél kérésére (biztonsági okokból) néhány kamera mindkét rögzítőre fel van véve, de nem közvetlenül, hanem ONVIF protokollal a másik rögzítő megfelelő csatornájaként. Érdekesség, hogy az egyes kamerák vegyesen vannak csatlakoztatva az egyes rögzítőkre: helyi hálózaton és beépített PoE portokon keresztül is. Ennek ellenére a stream-ek minden probléma nélkül megjelennek a másikon, függetlenül attól, hogy a forrás NVR-re honnan érkezik a stream. Nincs semmi speciális firmware igény, ez alap szolgáltatás annál a termékcsaládnál.


Egyébként a linkelt cikk olvasása nagyobb odafigyelést igényelt, mint egy 16 kamerás IP rendszert komplett beállítani.
Még jó, hogy voltak írásjelek benne. Egy alapfokú szövegszerkesztő tanfolyam 3. óráján ennél jóval könnyebben olvasható, tagolt szöveget írnak. Értem én, hogy az a pár sortörés elvitt volna néhány karaktert a rendelkezésre álló karakterszámból, de azért mégis ez így, ebben a formában ....  :o
 



előzmény: eXtra #30

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#35 2019. Május 03. - 19:33:46
0
Ezexerint alaposan le voltam maradva erről a témáról.  :)
előzmény: bcslaci #34

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#33 2019. Május 03. - 19:28:21
0
Szerintem itt a VCA és a mozgásérzékelés ami újdonság, a rögzítő kliensként történő használata biztos hogy régebben működik.
előzmény: eXtra #32

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#32 2019. Május 03. - 16:23:52
0
Nem kukacoskodni akarok, de a Techson SmartSpeed v1.3 újdonságai között én 2018. 3. negyedévet láttam:
"Easy Client VCA és mozgásfunkcióval – 2018 Q3 újdonság"  ;)
előzmény: Lacy #31

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#31 2019. Május 03. - 15:59:17
0
konkrétan a TechSon-nál is lassan majd 1 éve működik ez a funkció...de még lehet régebben is annyira nem emlékezem erre
előzmény: eXtra #30

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#30 2019. Május 03. - 10:26:26
0
Ez a megoldás már régóta elérhető, egy másik, magyar piacon jelenlevő termékcsaládnál is.

Bakker! Februárban nem tudtál volna szólni, amikor egy napomat azzal qrtam el, hogy PC-s klienst telepítettem a videofalhoz!?  :-*  Jó, jó, tudom, a kereskedelem nem a te asztalod, de azé nahh! :P ;D Monnyuk akkor egy Hik THD rögzítőhöz kellett valami, úgyhogy oda az NVR valszeg nem is lett volna jó. ;) Bááár gyanús, hogy THD rögzítőkhöz a Techson easy client se lesz használható...   :'(
előzmény: samat #28

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!