Szerző Téma: Hogyan barkácsoljak magamnak kamerarendszert?  (Megtekintve 13841 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Tisztelt Amanda! Ha erdeklodese tovabbra is fennall, kerem hasznalja ezt a nem szakmabelieknek szant topicot, ahol altalanos ervenyu valaszokat kaphat kerdesere. Konkret valasz jellemzoen minden kerdesben csak a helyszin pontos ismerete es atbeszelese utan szulethet.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az ilyen jellegű témák kaptak egy saját kategóriát és így mindenki boldog lehet!  8)

Nem szakmabelieknek
előzmény: handras #65

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Zárjátok be vagy töröljétek már ezt a témát!

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
"Tisztelt Vg! Nem hiszem, hogy pályaválasztásommal megvert volna az élet, viszont Ön ezzel a mondatával felmutatta bizonyítványát számomra és az esetleg később ide tévedő laikus személyek számára is. Elméletileg mi egy célért dolgozunk és inkább tapasztalatainkat kellene megosztanunk. Gondolom nem ismeri a kriminalisztikát, viktimológiát, vagy egyéb tudományokat."

Üdv! Pedig sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy igen, mint hogy nem. Ha utóbbiba tartozol, szerencsés vagy. Erre csak akkor lehet esélyed ha tisztként kezdted a pályádat, tiszthelyettesként szinte semmi. Igaz még csak 97 óta dolgozom együtt kollégáiddal (azzal a jóval 1000 fölöttivel aki nálunk megfordult- de ezt szintén tudnod kell), de hát amit társalgunk velük annak tartalma mélyen alulmúlja a borzalmas kategóriát.
És ott egy fontos mondat töredéked:"Elméletileg mi egy célért dolgozunk". Igen elméletileg. Gyakorlatilag a csendes és eseménymentes szoliért dolgoztok. Ennek érdekében pedig mindent megtesztek. Ugye értjük egymást? Ha netán nem, szívesen kifejtem pü-ben, de akkor búra alatt éltél.
Nézd van 1-2 hozzászólásom, mindenki olyan "bizonyítványt" állít ki rólam, amilyet csak szeretne :P , akár Te is.
Tuti sokkal többet koptattad az iskolapadot(vagy mégse), mint én és sok tudományágat beszippantottál, de nem ez minősít egy embert.
Én úgy gondolkodom, hogy az ács csináljon tetőt, a cipész cipőt, polihisztorok pedig nincsenek, csak önjelöltek..........
előzmény: rettenet78 #61

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
jahh igen :D!

hát alagutat, vagy felüljárót építenének ;)
előzmény: eXtra #62

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
pl. nem lenne itt vita a fénysorompó ... szükségességéről.
Fénysorompóra igenis szükség van! Ez nem lehet vita téma! Így is sok a vasúti baleset, mi lenne a figyelmetlen néppel, ha fénysorompó se lenne!?   :D :D :D
előzmény: rettenet78 #61

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Tisztelt Uraim esetleg Hölgyeim!

Köszönöm mégegyszer a  regisztrálásom utáni segítséget, bár erre az utolsó pár nap írásai árnyékot vetettek.
A kamera hibáját csak azért írtam le, hogy ezzel is objektív legyek, de ez bennem negatív érzést nem kelt. Amit ember összerak az vagy elreomlik, vagy már nem is jól rakta össze :D. Vásároltam már szalonból gépkocsit, amely rögtön hibás volt. A garanciával kapcsolatban nincsennek félelmeim, mert Szólláth Úr maga kérte, hogy küldjem részére vissza és ad másik terméket. Javasolom Önöknek is a hasonló korrekt piaci magatartást, mert a mai időkben sok vevőt lehet szerezni ajánlás alapján, vagy lehet elveszíteni tanácsok alapján is. Esetleg, ha valaki igényli majd beszámolok a garanciális ügyintézés menetéről.
A szerelő létezik, de miután nem nála vásároltam meg a szettet többé nem vette fel a telefont. Szerintem ezt korábban is lehetett volna tisztázni ilyen gyermeteg magatartás helyett.

Tisztelt Vg! Nem hiszem, hogy pályaválasztásommal megvert volna az élet, viszont Ön ezzel a mondatával felmutatta bizonyítványát számomra és az esetleg később ide tévedő laikus személyek számára is. Elméletileg mi egy célért dolgozunk és inkább tapasztalatainkat kellene megosztanunk. Gondolom nem ismeri a kriminalisztikát, viktimológiát, vagy egyéb tudományokat. Ezen ismeretek alapján pl. nem lenne itt vita a fénysorompó és a kamera szükségességéről. Ez persze viszont is igaz, mert én sem értek a riasztókhoz és kamerákhoz.

Na viszlát vadászok!

Egy Fóka :D!

előzmény: vg #49

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Egy gond van, hogy mindig ilyenből van itt össze zörrenés.... Ez egy szakmai fórum ahol a szakmáról, technikai dolgokról, problémákról és azok megoldásáról kellene társalogni.
Ha technikai kérdésről lett volna szó, hogy mit ajánlunk analógot vagy IP és a miértjeit akkor nem lett volna semmi baj.
De a "sikeres" anyag beszerzésről szóló komment, hát hogy is fogalmazzak (inkább sehogy), az privát levelezésnek lett volna jó.
A vége felé pedig már erősen úgy tűnt mintha egy aukciós portálon lennék és egy értékelő írást olvasnék.... :P
előzmény: vg #59

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nos tényleg fokhagyma szaga kezd lenni ennek a már lerágott csontnak 8)
előzmény: eXtra #58

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Részemről nagyon nem bánnám, ha lezárnánk már ezt a "rettenetes" témát!  ::pa::

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!