Szerző Téma: Megbízható kaputelefont keresek  (Megtekintve 24897 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#41 2019. Április 30. - 21:08:42
0
Hikkel mi volt a baj? Én simán azt tenném.
Dahua esetleg?
előzmény: eXtra #40

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#40 2019. Április 30. - 19:54:04
0
Kétlakásos IP kaputelefonhoz olyan opciót kértek, hogy a lépcsőházi ajtócsengő is a kaputelefon beltérijén jelezzen (a vendég először az utcán csenget, majd a bejárati ajtó előtt). Állítólag a Futura tud ilyet...

Hik IP kaputelefonokkal nincs túl jó tapasztalatom, ezért azt nem erőltetném, pedig jó lenne az NVR-rel rögzíteni a kaputelefont is... Esetleg valami más alternatíva, ami prémium minőségű, stabil, esetleg még onvif streamet is tud? :) Az egy "kicsit" bekorlátozza a mozgásteremet, hogy a megrendelő már kiszemelte magának a Futura 10"-os beltérijét...  8)

Futurával még nem volt dolgom, de neten utánaolvasgattam picit és egyre szimpatikusabb, így lehet maradok ennél.  ::bologat:: Kinél vegyem meg jóáron?  ;D

Nem elérhető Wayne

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#39 2019. Január 30. - 21:06:46
0
Hello!

GSM kaputelefon esetleg?

Nem elérhető tomat5

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#38 2018. Január 18. - 06:20:43
0
Szia
Golmar nekem bevalt.
előzmény: bolyt #37

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#37 2018. Január 17. - 19:00:20
0
Köszi. Ezeket én is használom. Elfelejtettem mondani hogy csak audio és olcsó kell.
előzmény: vlezlee #36

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#36 2018. Január 17. - 12:33:21
+1
Hikvision IP kaputelefon?
Esetleg futura digital, ha 2 vezetékes kell de a hikinek sokkal szebb képe van és jobban skálázható
előzmény: bolyt #34

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#35 2018. Január 17. - 10:42:56
0
A powerline-hoz annyit, hogy a fázison lévő összes tápnak szűrtnek kell lenni, mert nagyon meg tud viccelni egy kóbor hibával. (villany fel és nincs net)
előzmény: Nemkereskedő #33

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#34 2018. Január 16. - 13:42:09
0
Keresek 3-4 lakásos megbízható kaputelefont, lehetőleg minél kevesebb vezetékest.
Codefont nem akarok betenni mert szerintem ide túlzás lenne.

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#33 2018. Január 15. - 20:00:00
0
Az összes előttem szóló kollégával egyetértek a WIFI használatával kapcsolatban, mind kameránál, mind kaputelefonnál.
Viszont ha nincs kábelezési lehetőség, akkor még szóba jöhet ( azonos fázis, kis távolság, nincs közte biztosíték, jó villanyszerelés, stb, stb. ) a WIFI előtt a powerline, mely megfelelő körülmények között megoldhatja a problémát.
Ezeket előrebocsájtva jelzem, hogy véletlenül belefutottam egy WIFI-s típusba a Dahuánál. Kültéri, beltéri egyaránt + mobil kliens. Semmit nem tudok róla, csak a forgalmazó véleményét, de ez egyirányú utca.
Típust nem tudom, hogy szabad-e mondani, de akit érdekel, az megtalálja a honlapjukon. 


előzmény: H. József #30

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Megbízható kaputelefont keresek
#32 2018. Január 10. - 23:35:26
0
Teljesen egyetértek. Ha van egy UTP-n kialakított kültéri-beltéri, max. utána érdemes WiFi-s tablettel, telefonnal "bohóckodni", mint másodkijelző az éjjeliszekrényre, kertbe, zsebbe, irodába stb.
A csak WiFi rendszer nem stabil, nagy a késleltetése, és erősen korlátozott a hatótáv.
Ha mégis jól belövöd, és valamelyik szomszéd vesz egy új routert, vagy AP-t a kertbe, lehet szaladni kell, mert 10-ből 3-szor hiába nyomják a "csengőt" nem történik semmi.
Egy jó minőségű, megbízható ipari WiFi meg nem túl olcsó, és nem is három kattintás beállítani.
előzmény: sat #31

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!