Szerző Téma: AMC Blade 01 sziréna bekötés  (Megtekintve 3857 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:AMC Blade 01 sziréna bekötés
#6 2019. Január 02. - 22:21:58
0
Mérted a TMP hurkot?
előzmény: szalaco #5

Nem elérhető szalaco

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Re:AMC Blade 01 sziréna bekötés
#5 2019. Január 02. - 21:45:12
0
Szia!

A 4-es zóna nincs kezelői zónának programozva. Egyik zóna sem kezelői zóna, mert csak egy kezelő van a rendszeren. A programozói módban (Enter + 0000) a 4-es zóna 16-os definícióval (24 órás betörés) az 1-es partíción az 1 és 2 zónaopciókkal van beállítva. És ha kilépek a telepítői módból, akkor folyamatosan világít a 4-es gomb. :(
Ha törlöm ezt a 4es programozott zónát akkor - kilépve a programozói módból - már nem világít a 4-es gomb.
Gondolom, hogy ez normális. Mert, ha üresen hagyom a 4-es zóna bekötési pontját azaz nincs kábel belekötve, akkor is így viselkedik a kezelő, ha felprogramozom/definiálom a 4-es zónát.

Köszönöm a segítséget!


előzmény: RLB #4

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:AMC Blade 01 sziréna bekötés
#4 2019. Január 02. - 20:28:46
0
Szia? Hogyan van felprogramozva a központ zónabemenete ( EOL ) A kezelőre felprogramoztad mit jelent ? Kezelői zónának ?
előzmény: szalaco #3

Nem elérhető szalaco

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Re:AMC Blade 01 sziréna bekötés
#3 2019. Január 02. - 13:22:42
0
Szia!

Nagyon köszönöm. Először a leírásod szerint kipróbálva nem szólt és aztán hirtelen beugrott, hogy az ellenállást lehet hogy be kéne még rakni a bell +,- kimenetre. Úgy pedig tökéletesen kezdett működni :)

A tampert esetleg tudnád kérlek még pontosítani, hogy melyiket hova kössem? Illetve ha kell ellenállás, akkor azokat hova kössem? Jelenleg a 4-es zónába kötöttem az egyik tampert, a másik tampert pedig egy ellenállással összekötöttem a szirénán lévő -12V táppal. A kezelőre felprogramoztam a 4-es zónát 24órás betörés definícióval. Így most a kezelőn folyamatosan világít a 4-es gomb és emiatt nem is tudom élesíteni a riasztót. Lehet hogy a bekötés most jó és csak a programozással van valami gond?
Az egyes zónára tettem egy mozgásérzékelőt, ami jól működik.

Köszönöm!


előzmény: bolyt #2

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:AMC Blade 01 sziréna bekötés
#2 2019. Január 02. - 10:56:21
0
Hello

Én sp4000-et nem szerelek, de tudomásom szerint csak + sziréna indítást tud.
Tehát:
+ - : aux + -
s: bell+

dip2,3: on, off
Elvileg így indulnia kell.
Tampert pedig bekötöd valamelyik zónának.
előzmény: szalaco #1

Nem elérhető szalaco

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
AMC Blade 01 sziréna bekötés
#1 2019. Január 02. - 10:26:57
0
Kedves Segítők!

Szirénát cserélek egy meglévő rendszeren (Paradox SP4000) és segítségeteket szeretném kérni a sziréna bekötéséhez. A sziréna egy egy AMC Blade 01. Kipróbáltam néhány alap bekötést, de nem tudtam megszólaltatni a teszt közben.
Ezek az 5 db bekötési lehetőség a szirénán:
+, -, S, tamper, tamper
Van 3 kapcsoló is a szirénán: DIP1, DIP2 és DIP3, melyek beállításához is szeretnék segítséget kérni.

DIP2 és DIP3 OFF = missing positive
DIP2 és DIP3 ON = missing negative
DIP2 ON és DIP3 OFF = giving positive
DIP2 OFF és DIP3 ON = giving negative

Nagyon köszönöm a segítséget előre is!




 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!