Szerző Téma: Távfelügyeleti szolgáltatók  (Megtekintve 34395 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#91 2018. Július 13. - 12:12:34
0
Ezelött is voltak próbálkozásaik pl. akkucsere ! Én eddig se ajánlottam őket a többi hiányosságuk miatt...
előzmény: Lacy #89

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#90 2018. Július 13. - 07:24:10
0
Hív(as)d fel az ügyfél nevében a kapott telefonszámokat, aztán ha nem téged, hanem a saját szerelőiket akarják kiküldeni, akkor kösd el onnét az ügyfeleidet! Ennyi.  8)
előzmény: Lacy #89

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#89 2018. Július 13. - 06:55:18
+1
de most komolyan menjen már a K..ááá anyjába az ilyen szolgá.... ááá tató, tetű?

ilyen levelet küldenek MINDEN ügyfélnek, tehát nem csak akik saját hanem külső telepítős ügyfélnek is nekem kettő is szól az elmúlt 2 napban.
a pofátlanság netovábbja, mindenki gondolja át, hogy be szeretné-e kötni egy olyan ügyeletre az ügyfelét, akit ilyen szemérmetlenül lopnának el.
Amúgy a levéllel semmi baj nem lenne, ha az a mondat is ott lenne, hogy amennyiben van saját telepítője vegye fel vele a kapcsolatot, a másik, hogy a két ügyfélből az egyiknél nem volt több éve jelzés tévesen (meg betörés miatt sem ) a másiknál a kültéri egy néhány alkalommal de azt előre megmondtam hogy lehetséges.




Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#88 2018. Június 28. - 12:55:04
+1
Hajaj, de még mennyi !
Magyarországon vagyunk, ingyé müxik, népek farka áll fel rá ezerrel... mert hogy se SIM, se telefonköltség, sem semmi költség, némely felügyelet a frekvencia használat után sem fizetett...
Ingyé úgy kell, hogy le sem lehetne szaggatni ... úgy ragaszkodnak hozzá.

Hogy karcsú-e ?  Dehogy az!  Ha ingyé van akkor semmi sem karcsú ... :)
Hogy biztonságos-e ?  Hát persze, ha ingyé van.
Nincs titkosítás ?  Nem baj, ha ingyé van akkor minek, pedig ez nem VPN, ezt hallja mindenki ... :)  :)

Kb. 5 éve az egyik hazai "szaktekintély" alaposan lehúzta a gprs átjelzôinket, mert nem volt benne AES128 titkositás. 

Ugye mennyire relativ minden ?


előzmény: RLB #87

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#87 2018. Június 28. - 10:08:28
0
Még mindig működnek rádiós átjelzők csak összesített jelzéssel , CID nélkül. Csak nekem tűnik nagyon karcsúnak?

Nem elérhető Pety

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#86 2018. Április 26. - 13:58:58
0
Igen villbaus.
1 db invite csupasz telefon van benne
előzmény: vlezlee #80

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#85 2018. Április 25. - 22:22:34
0
Tecnoalarm TP4-20 GSM.
Vettem egy távfelügyeleti modemet, szintén Tecnoalarm, majd ráprogramozom és letesztelem azzal is.

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#84 2018. Április 25. - 18:56:37
0
Milyen típusú központ?
előzmény: Janó #81

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#83 2018. Április 25. - 17:49:17
+1
Kb. az előbb általam leirtak miatt van. Pici (pár millisec) szünet és szétesett a dtmf ...
előzmény: Janó #81

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Távfelügyeleti szolgáltatók
#82 2018. Április 25. - 17:47:25
0
Beszédre jó. De semmi másra nem alkalmas, mert kicsi a sávszélessége, és a D/A -záskor vannak benne millisecundumos szünetek. AZ ilyet sem az adatátvitel (pl. fax) vagy a dtmf nem szereti, kb. ugyanúgy ahogy a GSM esetében is van.
CSak beszéd ... ingyé ...
előzmény: Janó #78

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!