Szerző Téma: DSC NEO hiba  (Megtekintve 928 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Karsay

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 7
Re:DSC NEO hiba
#3 2019. Április 11. - 07:47:44
+1
én jártam így, felhívtam a dsc mérnöki vonalát, diktáltak egy csomó dolgot és helyreállt a kezelő!
Olyan mintha a gyári alapprogram nem lenne nem némelyik kezelőben, és be kel állítani az alapra ami hiányzik belőle.... globális helyzetbe!

Nem elérhető biztonsagosotthon

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:DSC NEO hiba
#2 2019. Április 10. - 20:17:09
0
Bus vonal milyen hosszú, milyen vezeték?

Nem elérhető Drótos

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
DSC NEO hiba
#1 2019. Március 09. - 19:47:21
0
Üdv Mindenkinek!
Ma élesztettem volna egy DSC NEO HS2016 központot LCDIKON kezelővel. Akku fel, AC fel, hallom a kezelő csippan. Meglepetés: a kijelzőn nem jelenik meg semmi. Kis idő múlva megjelenik a még be nem állított idő helyén a vízszintes vonalak és a kettőspont. Gombnyomás: megint semmi kijelzés. Mesterkód kettőskereszt elindul a késleltetés. Mesterkód kettőskereszt, leáll az élesítés. Ezalatt semmi a kijelzőn. Csillag 2, hibajelzés
hurrá megjelenik egy 1-es utána 11-es. Ezen kívül semmi kijelzés. Mi a bánat ez? Találkozott valaki ilyen hibával? A rendszer új, már telepítettem ilyet, de ez meglepett.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!