Szerző Téma: Hozzászólásokban [\size] tag-ek random helyeken  (Megtekintve 4883 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Igen, chrome-ot használok, köszönöm a segítséget :)
előzmény: admin #6

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Ez a hiba Chrome böngészőknél szokott előfordulni, de a fejlesztők már nem foglalkoznak vele, mivel a fórummotor következő generációján dolgoznak. Addig is kitiltottam ezt a tag-et (a fórum automatikusan eltávolítja minden beküldött hozzászólásból), így remélhetőleg nem találkoztok vele többet!
előzmény: vlezlee #4

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
igen... néha.
előzmény: vlezlee #4

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Hozzászólás szerkesztésekor sokszor size tag-ek közé tesz random szöveget, ami a szerkesztőben valóban kis méretben jelenik meg, a fórumban viszont a tag-ek látszódnak.
Másnak is előjön ilyen hiba?

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
olvastam...........
gondolom fórum motor és általad nincs megoldás.
előzmény: admin #2

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Sajnos erre a problémára egyelőre nincs korrekt megoldás, de ha a "Nézet váltása" gombbal átkapcsolsz formázás nélküli módba, és csak utána szúrod be a szövegedet, akkor ez a hiba elkerülhető.
előzmény: vg #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Legutóbbi hozzászólásom szerkesztése közben csináltam egy copy paste-et és a másolt anyag szövegmérete lecsökkent. Elküldve is más volt a méret. Módosításra kattintva már látható volt, hogy csökkentett a szövegméret szögletes zárójelek között. Kivettem, helyreállt.....

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!