Szerző Téma: 3 hónapos szállítási határidő Paradox RTX3-ra?  (Megtekintve 9585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
A K641LX nem jó SP-hez.
előzmény: handras #10

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Sp-re nem jó?
előzmény: tomtm #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
ugye Tomi nem hagyod ki azt a szopatást sem, hogy a (semmire se jó ) Insight appban konkrétan (eddig) nem lehetett az LX-es kezelő által a pgm kimeneteket használni?
de szólj ha változott és van olyan FW ami az LX-néél is egyenértékűvé teszi a pgm kimenetek működtetését, én konkrétan 2x 5 órát szoptam ezzel, mire sikerült a Száva Tibinek kideríteni hogy azért nem megy a telefonról a kapunyitás, mert az LX-es kezelő egyszerűen nem tudja ...
Ja igen konkrétan EVO-ról volt szó. az MG/SP esetén nem tudom hogy mi a helyzet ezzel

előzmény: tomtm #7

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Még egy, az SP központokhoz pedig a K32LX kezelő (integrált rádió adó-vevővel) lehet áthidaló megoldás.

Ha csak egyirányú eszközöket használtok hozzá (érzékelők, nem státusz-visszajelzéses távirányítók), akkor az RX1 vevő is szóba jöhet.
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Sziasztok!

A K641LX kezelő (integrált rádió ad-vevővel) EVO központnál kiváltó termék lehet, csak három dolgot figyelembe kell venni:

1. Valamivel gyengébb a térereje.
2. Mivel kezelőbe integrált eszköz, az elhelyezése kötöttebb.
3. Rádiós szirénát nem illeszt, mint az RTX3.

Minden más funkciót ugyanúgy tud és felrakható belőle több is egy EVO központra.
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Azert helyenkent szivesen olvasgatnam a disztributorok levelezeset az anyaceggel....
 8) :o ;D :P

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Az nem kiváltó termék pl EVO192-nél.

előzmény: kero #3

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nem a paradox az egyetlen, aki ezt-azt nem tud szállitani.
Valszeg Nem fogjuk megtudni az igazi okot ...
De az már beszédesebb lenne, ha a paradox más termékének szállitásában is lenne fennakadás.
előzmény: kero #3

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de nincs véletlenül összefüggés azzal, hogy piacra dobták a vadiúj Magellán paneleket?

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Valszeg az alkatrészhiány ...
A hivatalos álláspont szerint az autógyárak szívják fel az alkatrészeket a műszerfalak digitalizálása, és az elektromos autókba épitendő, az eddigieknek többszörösét kitevő alkatrészkészlet miatt.
Nem új ez, az okostelefonok okán tíz éve már átéltük egyszer ugyanezt, kb. 20 éve meg a nokia időszak miatt.
Viszont szerintem van benne egy adag spekuláció is.

Van egy pár olyan alkatrész nálunk is, melyekre jövő tavaszi szállitás volt visszaigazolva szàllitás.
Nem egy termékünket ezért kellett áttervezni.... mintha nem lenne elég bajunk ....

Sajna a nagy készülékgyártó cégek nem sz@roznak, megveszik egyszerre egy alkatrészgyár néhány havi kapacitását. Ezzel két legyet ütnek: részben folytonos lesz a termelésük, részben piacot nyernek azálltal, h a konkurrencia megszivja az alkatrész hiány miatt ...

A paradox kis cég, így lehet h mexívta. És esetleg a vásárlóik is ....
Ezért kell(ene) több lábon állni, többféle terméket szerelni, de persze értem én miért nehéz az.

előzmény: orkenyip #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!