Szerző Téma: Eladó cuccok  (Megtekintve 18728 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#58 2019. Augusztus 11. - 08:36:45
+1
Hát lehet..
mindenesetre nekem furcsa, hogy 5 éve regisztráltál, de épp most jutott ELŐSZÖR eszedbe reagálni egy téged semmiben sem érintő dologhoz.
Másrészt nem tudom, mi alapján megy a figyelmeztetés státusz, de az meglepő nekem hogy miután RR nem kollegát letiltottam, hogy ne tudjon írni PÜ nekem, ez a tiltás NÁLAD is megjelent, amit én (tudtommal) nem állítottam be neked. Tehát ha pl email címre megy a dolog vagy ilyesmi akkor megint odaérkeztem, hogy..
És Cegléd meg Kecskemét sem esik oly távol egymástól.
Mindemellett, ha valóban nem vagy azonos, én kérek elnézést..
előzmény: Ronny3 #51

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Eladó cuccok
#57 2019. Augusztus 11. - 08:30:03
+3
Barátom milyen új tag vagyok én?? Majdnem 5 éve regisztráltam ide, és olvasom a fórumot![/u]

Azért mert van 1db R betű a nevemben már azonosak vagyunk?  ;D Akkor minden R betűs ugyanaz... rendben!
Nem is ott lakom ahol Ő, de további jó nyomozgatást...  ???

Remélem lesz itt valaki, aki látja mi folyik, és igazságos is lesz!  :-[
előzmény: Lacy #50


Kedves RR-13 + Ronny3!

Én látom mi folyik itt és igazságos is leszek, ezért mindkét klónodat kitiltottam a fórumból. 8)


előzmény: Ronny3 #51

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Eladó cuccok
#56 2019. Augusztus 11. - 08:06:09
0
Kivételesen töröld az egészet  légyszíves!!
előzmény: eXtra #42

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Eladó cuccok
#55 2019. Augusztus 11. - 07:35:18
0
Valaki gyűjti a régi eszközöket ingyen tudok adni kb 28 éves Lengyel kaputelefon beltérit. Kdc rendszeren volt nem működik. Budapesten van






Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Eladó cuccok
#54 2019. Augusztus 11. - 00:02:38
+6
Egy olyan központ, amit már régen nem gyártanak, egy profi telepítőnek értéket képvisel. Adott esetben akár még az új árának megfelelő összeget, vagy akár többet is megérhet, éppen hasonló esetben, amikor nem akar minden kezelőt, esetleg egyéb modulokat, bővítőpaneleket lecserélni. Sokan, éppen ezért meg sem nagyon válnak egykönnyen ezektől az "értékektől". De ha valaki mégis hajlandó erre, és nem tetszik az összeg, amit kér érte (tök mindegy, hogy mennyi van neki a polcon belőle), akkor illedelmesen megköszönöd az idejét és fáradtságát, amit a veled való kommunikációra fordított, és továbblépsz, nem kezded el parasztozni. Nyilván nem ismerjük a privát beszélgetésetek teljes tartalmát, és Lacy kollégát ismerve tudjuk, hogy néha kissé sarkosan fogalmaz, de ez a stílus akkor sem megengedhető.
Ha pedig tudod, hogy az összeg a háromszorosa annak, amit szerinted a panel ér (mondjuk én a korábban szereplő 8000,- Ft harmadáért még a kapuig sem vinnék ki neked semmit, nemhogy akármilyen riasztóközpont panelt), akkor nyilván van olyan ajánlatod is, akkor pedig ne habozz, vedd meg onnan nagyon gyorsan, nehogy elvigyék előled! Viszont azt is tudjuk, hogy egy dolog árát sokszor épp a kereslet, kínálat határozza meg.
Végezetül, ha az adott esetben 8000,- Ft-ot (ami épp a mosógépszerelő kiszállási díja volt a szomszéd kerületből több mint 10 éve) ennyire soknak érzel, hogy felháborodsz rajta, akkor tényleg húzzál el a picsába!
előzmény: RR-13 #37

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Eladó cuccok
#53 2019. Augusztus 10. - 22:59:44
0
Van két régi paradox nálunk, panel és kezelők, de fejből nem tom milyenek. Lehet h 728Ex de lehet későbbi is.
Kib...ott porosak, mert GSM kommunikátorok tesztelésére voltak tartva, szabadon a panelek. Holnap majd bemegyek és megnézem - ha nem felejtem el ... mert az mindig benne van a pakliban ... :(

PS: ilyen az élet, ebben a pillanatban hivtak, h akkuhibám van, és a kezelők is elkezdtek csipogni. Holnap akkucsere lesz doboznyitással, szirénázással és telefonálgatással ...  :(((
CSak tanulságként mondom, illetve irom, hogy az erősen terhelt dösöcö sokzónás rendszerben a 3e Ft-os 7Ah-s vagyonvédelmi (nem Yuasa !) akku ebben a melegben bent a riasztó dobozában 1, azaz EGY évig bírta !  Ragyogóan passzol a másik thread-ben irt támához ! Murphy törvénye értelmében tavaly nyáron az előző akksi pont akkor szállt el, amikor 3 hétig odavoltam pár ezer km-re innen ... 

előzmény: RR-13 #45

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Eladó cuccok
#52 2019. Augusztus 10. - 22:15:14
0
Nyugi Urak, nyugi !!!
Elektronikai és autós szaklistán is fent vagyok, ott néha vastagon megy az "apádf@szát"-ozás meg a "qrvaanyád"-ozás.  Megy a köpködés néhány csörte erejéig aztán szépen elhal az egész thread-del együtt. Itt is így lesz, nem kell senkinek sem belefolyni....

Hallottam, illetve olvastam egyszer  - ugyan más relációban - hogy MO-on a sokféle itt-élő nép (vereckei magyar, szerb, román, török, tót, sváb, zsidó, horvát, cigány, stb, stb, stb ) gyökerekkel (is) rendelkező népek közti mentális, kultúrálsi és életfelfogás közti különbségek miatt is soha semmiben sem lesz egyetértés. Tessék csak körülnézni : nincs is semmiben egyetértés.... miért pont ezen a fórumon lenne ?

Az anyázás majd elhal magától, mert egyszer csak mindenki elfárad.
Ez a passziv megoldás / hozzáállás ugyan frusztrál sokunkat, de nincs ráhatásunk arra, hogy másokra kultúráltabb  megoldásokat erőltessünk rá.

És idővel ez még csak rosszabb lesz ....  mert MO-on is lejátszódik egyfajta migráció, csak itt aképp, hogy a "nem-kívánatos génállomány" sokkal gyorsabban szaporodik ... na ez az igazi hungarikum !



előzmény: Lacy #50

Nem elérhető Ronny3

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eladó cuccok
#51 2019. Augusztus 10. - 20:55:53
0
Nem lehetne, hogy nem szítod tovább itt a tüzet, hogy bárkinek is kedve legyen témába vágóan beírni?

Barátom milyen új tag vagyok én?? Majdnem 5 éve regisztráltam ide, és olvasom a fórumot!


Azért mert van 1db R betű a nevemben már azonosak vagyunk?  ;D Akkor minden R betűs ugyanaz... rendben!
Nem is ott lakom ahol Ő, de további jó nyomozgatást...  ???

Remélem lesz itt valaki, aki látja mi folyik, és igazságos is lesz!  :-[
előzmény: Lacy #50
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 10. - 21:04:16 írta Ronny3 »

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#50 2019. Augusztus 10. - 20:50:48
0
mért érzem azt sőt szinte 100% tudom hogy Ronny3 tökéletesen azonos RR-13 fórumtaggal? első hozzászólás új reg kísérteties névazonosság..
nem lehetne mindkettőt a törlés oltárán feláldozni?
előzmény: Ronny3 #49

Nem elérhető Ronny3

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eladó cuccok
#49 2019. Augusztus 10. - 20:47:27
+1
Úgy látom, hogy RR-13 tagot mindenki támadja, azért mert szeretett volna egy régi panelt jó áron venni!  :-X
Az senkit nem érdekelt, hogy vajon miért reagált úgy L. válaszaira!

Mindenkinek saját szuverén dolga, hogy egy régi rendszerben cserél ki valamit, vagy cseréli az egészet.
Megjegyzem, hogy logikátlan is lenne cserélnie, ha ott a jól bevált többi része!

És azért mert valakinek 3db kezelője van egy rendszerhez, nagyon nem jelenti azt, hogy óriási háza is van hozzá, nálunk pl. 1 méteren belül kettő kezelő is van, mert kettő ajtó nyílik egymás mellett és mindkettő mögött van egy! És nincs nagy házunk!

Sokkal több szakmai indokot várna az ember, mint amiket itt olvasni!
Óriási csalódás volt benézni ide ennyi év után, és ezt látni, hogy ha valaki nem Őstag vagy szakember, akkor azt lenézik és kigúnyolják! Azt hittem, hogy itt segítenek az emberek, és nem megalázzák az újabb tagokat!

mountainman:
Te meg mással is kiélhetnéd az estéidet, minthogy valaki előtt elhúzd a mézes madzagot, hogy adsz neki "ingyé" bármit, amikor már akkor tudtad, hogy bármit fog írni nem adsz neki semmit, mert a Lacy tagot fogod védeni!

Itt semmibe veszik a személyiségi jogokat is úgy látom, hogy bárki ki tehet privát üzenetet, és az ADMINt nem érdekli ez sem! (jöhet a támadás ellenem is)
 :'(

előzmény: mountainman #46

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!