Szerző Téma: Jó minőségű tápos mikro koax hol kapható elfogadható áron?  (Megtekintve 3483 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Köszi, náluk már láttam, de 100 méter koaxért nettó 17 223 HUF "kicsit" qrva sok. ::guluszem1:: Ennyiből a sarki zöldségesnél is vehetek 305 m UTP-t, úgyhogy hagyom a francba a koaxos (vagy ballunos) bénázást és a jövőben csak PoE-s IP kamerákat szerelek... ::pa::
előzmény: Gyafi #6

Nem elérhető Gyafi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
a c édru s számtech nagykernél van raktáron

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Asra RG59+2x0,5
Rájuk kell kérdezni, lehet, hogy nem nagyon fogyott és kifuttatták.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Most tényleg nem látom én sem, de holnap megnézem, hogy rajta van e a címke a maradékon.....pedig náluk vettem.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A weboldalukon nincs, az biztos, mert ott már kerestem...  ::)
előzmény: Janó #2

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Ha jól tudom a Power is forgalmaz már ilyen kábelt és UTP-s verzióban is talán.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Korábban az elektrotech importált jó minőségű mikro koaxot (ilyesmi volt, mint a fotón, csak tömör erű táppal), de sajnos náluk már elfogyott (és a cég is megváltozott...), ezért keresnék újabb beszerzési forrást, ahol MINŐSÉGI tápos mikro koaxot vehetnék.

Szegeden az egyik nagykerben legutóbb olyan fos mikro koaxot vettem, ami úgy törik, mint a ropi, a többieknél meg vagy nincs, vagy nem jó(l használható) fajtát tartanak - és azt is aranyáron...

Ötletek?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!