Szerző Téma: Futura időzítés  (Megtekintve 10756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Futura időzítés
#3 2018. December 25. - 20:24:08
0
Így van kérdeztem de ott csak 1 válasz volt rá. Föl van rakva mert az ünnepekbe nem akartak kiszaladgálni be engedni a vendégséget. Az S1+ csak akkor jön fesz ha bent megnyomják a gombot a lakáskészülékbe így azt küldi a mágnesre.

előzmény: mormogipapa #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Futura időzítés
#2 2018. December 25. - 19:58:53
0
Ezt mar irtad a facen is. Szerintem ennek mukodnie kell. Probald ki otthon/muhelyben eloszor az idozitot. Ahogy neztem van pozitiv es negativ indito bemenete is ennek a Bestar idozitonek. A kaputelefonodon valszeg az S1 + kimenet az ami kiadja a vezerlest amikor a nyitogombot megnyomjak (ki tudod merni). Ebben az esetben azt a jelet vezeted az indito bemenetere az idozitonek. Ha netan forditva akkor a negativ indito jelre kotod az S- pontot. Egyikkel mennie kell.
Tehat:
1. teszteld le az idozitot, hogy tenyleg indul a + es - inditojelre
2. merd ki, hogy a kaputelefon + vagy - kiadassal vezerli a magneszarat
3. a vezerelt kimenetet kosd a megfelelo bemenetre
4. dolj hatra elegedetten.
előzmény: mormogipapa #1

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Futura időzítés
#1 2018. December 25. - 17:42:46
0
Sziasztok. Sürgős segítséget kérnék. Raktam egy Futura kaputelefont VDT-595A  ott akadtam el hogy a tulaj mozgás sérült és szeretne egy időztet nyomógombot kültérre. Sehogy nem sikerül összeraknom az időzítést. Volna valakinek ötlete hogyan tudnám megcsinálni? 2 db időzítőm van az egyik egy Yli gyártmányú T100R a másik egy Schneider RE11RMMU de ez lehet hogy nem jó mert 24 voltos. Az YLISnek mellékelek linket. Esetleg valakinek más ötlet az időzítő helyet? Nagyon köszönöm
https://www.yli.hu/catalog/product/view/id/1615/s/T-100R-1-Reles-idozito-modul/category/282/?fbclid=IwAR3tXCm-c9XWn7E9FphyezyivvP7ykdOU9kNSR_OStG0F6cxM0E7ZzRwYAo
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 25. - 17:48:14 írta mormogipapa »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!