Szerző Téma: Google reklámok a fórumon  (Megtekintve 9339 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Google reklámok a fórumon
#5 2018. Február 15. - 08:47:51
0
A reklámoktól nem fog szétesni a közösség, mert akit a releváns hirdetések is nagyon zavarnak, az nyugodtan letilthatja őket (és felajánlhat helyette némi papírpénzt is)...  ;) :)

A tárhely költsége valóban nem sok, de ennyi év alatt azért egy tengerparti nyaralás árát simán benyelte ám!  8)
előzmény: Janó #4

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Google reklámok a fórumon
#4 2018. Február 15. - 08:29:32
0
Nem akarom össze trolkodni a topikot, de engem is megleptek a hirdetések.... nem azt mondom, hogy idegesítő, de azért jobb volt nélküle.
Megértem, hogy pénzbe kerül a fenntartás, de sajnos tapasztaltam más fórumon is, hogy amikor eljött a "reklám időszak" utána valahogy szétesett a közösség és előbb-utóbb megszűnt a fórum. Remélem ez itt nem így lesz.

Úgy látom, hogy magán emberként lett regisztrálva a domain - és gondolom a tárhely is. Tehát pl. áfát nem lehet visszaigényelni belőle. Esetleg felül kellene vizsgálni a tárhelyet (biztos van olcsóbb) - kicsi Önkormányzatomnak épp januárban spóroltam évi 170e Ft. amikor átnéztük a domain és tárhely előfizetésüket ami évi 205e Ft volt - ezt most lecsökkentettük évi 31e-re és nagyobb tárhely több extrával.

L.Pásztor-t idézve biztos tudott volna a közösség segíteni.

u.i: ha itt van a tárhely (a domain ide mutat) http://megacp.com/ akkor nem is olyan vészes a jelenlegi előfizetés.

« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 15. - 08:34:14 írta Janó »

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Google reklámok a fórumon
#3 2018. Február 15. - 05:53:26
0
A google személyreszabott hirdetései szerintem nem túl erőszakosak, ráadásul a neked nemtetszőket bezárhatod és jelezheted, ha valami nagyon nem érdekel. Talán jobb lenne célzottabb hirdetőknek közvetlenül kiadni a reklámfelületeket, de ahhoz kicsit több idő kéne...  ::)
előzmény: L. Pásztor #2

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Google reklámok a fórumon
#2 2018. Február 14. - 20:10:02
+3
Háááát .... én nem igy csináltam volna.
Szerintem lennénk itt páran, akik nem sajnáltak volna némi aprópénzt a fórum fenntartására.
Legalábbis én beszálltam volna.

Azért legfőképp, met reklámoktól undorodok, és elvem h aki nagyon nyomul attól soha, semmikor, semmiképp, semmit....
előzmény: admin #1

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Google reklámok a fórumon
#1 2018. Február 14. - 14:26:14
+3
Sziasztok,

A fórum fenntartása eddig saját zsebből történt, de ennyi év után szeretnénk elérni, hogy legalább a webhosting költségeink csökkenhessenek, ezért mostantól google reklámokat fogtok látni az oldalon. Akit nagyon zavarnak, természetesen letilthatja őket, de ehelyett inkább azt javasoljuk, hogy segítsetek a releváns hirdetések beállításában. 8) Néhány hirdetőt már kitiltottunk az oldalról (telepítői áron végfelhasználók részére is értékesítő webshopok, stb.), de a segítségetekkel tovább finomítható a megjelenő hirdetések tartalma és reméljük a jövőben tényleg csak a számotokra is hasznos ajánlatokkal fogtok itt találkozni.  ;)

Kezdetben még adódhatnak átmeneti problémák, de bízunk benne, hogy a google nem áraszt el bennünket hüvelygomba elleni szerekkel és alaposan feltérképezi a fórumunk információtartalmát...   :o)

Köszönjük a megértéseteket és további hasznos fórumozást kívánunk!  ::halas::

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!