Szerző Téma: Google reklámok a fórumon  (Megtekintve 9341 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Google reklámok a fórumon
#15 2018. Február 17. - 13:32:43
0
Részemről vállalom a következő éves díjat ha kapok egy számlaszámot és egy pontos összeget.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Google reklámok a fórumon
#14 2018. Február 16. - 16:13:40
0
Ja, egyelőre én sem.

előzmény: vg #13

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Google reklámok a fórumon
#13 2018. Február 16. - 15:26:34
0
En pl. egyetlen reklamot sem latok az oldalon, dehogy ez minek koszonheto arrol fogalmam sincs....
 :o :P
előzmény: admin #12

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Google reklámok a fórumon
#12 2018. Február 16. - 14:09:17
0
Kattintgassatok bátran a számotokra szimpatikus hirdetésekre, hogy mielőbb elérjük az adsense kifizetési határát és utána azonnal kikapcsolásra kerülnek a google reklámok!  ;) Ha a fórum oldaláról kattintva nézegettek a melóhoz pl. fejlámpát a banggoodon, gearbesten, amit amúgy is megvennétek, az mindenkinek jó! 8) Ha nektek esetleg más reklámokat mutat a google, azért azokra is nyomjatok néha egy-egy kattintást, mert a nagytesó sok jó ajánlatot is betesz ám a szemét reklámjai közé! :D

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Google reklámok a fórumon
#11 2018. Február 16. - 07:17:07
0
Yes, ebben az országban a droidok nagyrészének az "ingyé"  és az "ócccsó" dolgokra áll a farka ...
De úgy kezdtem, hogy lennének egy páran (ahogy magam is) akik nem sajnálnának némi aprópénzt a működtetésre, minden ellenszolgáltatás nélkül.

De vagyunk páran olyanok is akiknek megér némi lóvét, h ne tolja a gugli a képébe a kéretlen sz@rokat ... mert a gugli azért lett gugli hogy épp a bepróbálkozásokból él .... mert hogy hátha betalál valamibe. De az engem érdeklő témákat sem akarnám folyton-folyvást a képembe tolatni, mert kiba...ul unalmas. Még akkor is ha az OSX legjobb  szűrői a vastagját eleve kigyomlálják a büdös francba.

Ezért írtam, h nekem sokkal jobb lenne ha "tiszta" maradna a fórum ... még ha az pénzbe is kerülne.
Ahogy TV-ni is jobb szeretek az Amozonról angolul, gagyi kappan-hang nélküli balf@sz fordítások és pisi-szünetek (reklám) nélkül, még ha havi pár Juróba is kerül.

előzmény: kero #9

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Google reklámok a fórumon
#10 2018. Február 15. - 20:06:20
0
Teljesen igazad van. De nem "viccből" írtam, csak gondoltam leírom a véleményemet ha már lett ez a topik.
Elnézést ha valakinek beletiportam a lelkivilágába - nem volt szándékos....vagy is igen, de nem rosszindulatból írtam és még véletlenül sem akartam turkálni más pénztárcájában.
Természetesen én is örülök ennek a fórumnak! és remélem még jó néhány évig üzemelni fog.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Google reklámok a fórumon
#9 2018. Február 15. - 17:53:05
+4
Én nem értem, hogy milyen alapon várja el itt bárki bárkitől, hogy egyrészt ingyen dolgozzon a mi szórakozásunkra, másrészt még ő tegyen bele rendszeresen pénzt (tárhelyre, domainre).
Okoskodni persze könnyű, hogy "miért nem választott olcsóbb tárhelyet" stb.
És amikor sok-sok év elteltével ezt találja megoldásnak, hogy beengedi az oldalra a reklámokat, akkor egyesek fintorognak.
Ebből van elegem ebben a kurva országban, hogy mindenkit csak addig szeretünk, ameddig ingyen dolgozik nekünk. Van tapasztalatom ezen a téren higgyétek el.
És mielőtt bárki nekem ugrana, hogy ő csak viccelt, elmondom, hogy ebben a témában nem értem a tréfát.
Akinek nem inge, ne vegye magára!
Részemről köszönöm az oldal tulajdonosának azt, hogy eddig is önzetlenül, önerőből finanszírozta a fórumot. És ha úgy látja, hogy a google reklámok segítenek a továbbiakban, hogy az oldal minimum nullszaldós legyen, én természetesen támogatom.


Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Google reklámok a fórumon
#8 2018. Február 15. - 17:40:46
0
Szinte tudtam, hogy reagálni fogsz a Balatoni árakra.... :P
A 10 gigás tárhely épp nem volt ott feltüntetve.....de minek is ekkora ha nincs kihasználva.

De tényleg...., amúgy semmi gondom a hirdetésekkel és az oldal fenntartásával, ezt mindenki úgy kalkulálja/üzemelteti ahogy tudja.
Csak örülni tudok, hogy létezik egy ilyen fórum is ahol tényleg erős a szakmai tapasztalat.

u.i:
Amúgy tényleg érdekelne egy rövid hirdetés magamnak, anno írtam is neked de nem válaszoltál. Nem akartam engedély nélkül bármit is feltenni nehogy morgás legyen belőle.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 15. - 17:45:17 írta Janó »

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Google reklámok a fórumon
#7 2018. Február 15. - 17:33:32
0
Tényleg troll vagy, ha azt hiszed, hogy a Balatonon olcsóbban nyaralhatsz, mint a tengerparton!  8) ;D

Amúgy kicsit benézted a végösszeget, mert a 10 GB-os tárhely éves díja 13eFt. Persze hirdethetsz majd te is, de a trollok sajnos csak listaárakat kaphatnak!  :P :Đ
előzmény: Janó #6

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Google reklámok a fórumon
#6 2018. Február 15. - 17:05:37
0
Nem is tudom.....2011 óta van regisztrálva a domain és gondolom nem a legnagyobb tárhelyet választottad, akkor ez kb 50-90e lehet a költsége.....ebből azért még csak a Balatonig futja és vissza + 2 Hekk   ;D

De ez csak tényleg trollkodás részemről.  :D
Ha a tárhely ott van amit linket betettem akkor kifizetek egy évet ha nem a legnagyobb tárhelyről van szó.  8)
Vagy én is hirdethetek!  :P :P :P


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!