Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38846 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#105 2020. Április 08. - 15:31:13
0
Bekapcsolom A felhasználóval és B-t írja ki . Az ékezetes probléma már megoldódott.
előzmény: kero #104

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#104 2020. Április 08. - 12:43:30
0
Mit értesz azalatt, hogy "hibás felhasználónevekkel"
Ne használj ékezetes betűket! Se a zónaneveknél, sem a felhasználóknál.
előzmény: RLB #103

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#103 2020. Április 07. - 21:27:47
0
InSite vs. EVO HD friss verziókkal tapasztalata van valakinek?
Hibás felhasználónevekkel küldi a nyitást-zárást ?
Ha a fejlesztők is olvassák ...nem mindegy hogy Budapest vagy Bukarest ! ::duh:: ::fire::

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#102 2019. Február 20. - 09:46:20
+4
Csak nekem tűnt föl, hogy sunyi módon megint emeltek az Insite Gold szolgáltatás árán?
Néhány hónapja lett az éves 10 USD-ből 14 (oké, hogy bevezető ár volt), most meg pár napja szépen csendben rátették a 27% ÁFA-t.
Csak hápogtam az ügyfelem előtt akinek a 3 éves díj 38 USD helyett így 48 USD lett.
Nem azt mondom, hogy nem lehet kibírni, csak nem ártana valahogy ezekről időben értesülni. Mert rém kellemetlen, amikor azt mondod, hogy 14 és mire odaérsz, már 18.
A másik, hogy számlát meg nem küldenek rendesen. Ameddig az egy hónapos próbaidőszakot "fizeted", arról bezzeg megjön szépen PDF-ben egy nullás számla, de a valós kifizetésről jön egy e-mail, hogy mellékelve van a számla, de nincs melléklet. Eddig ugyan senki nem reklamálta, hogy hol a számlája, de akkor sincs ez jól így.

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#101 2018. Október 05. - 17:24:31
0
A dyndns-ről átállítottam szinte mindenkit, volt rá két évem, mert utoljára két évre vettem meg. Most járt le. Aki nem akarta, az így járt. Nem fogok senki kedvéért a saját zsebemből fizetni  host szolgáltatást, ha kell neki, vagy választ egy ingyenest, vagy megveszi maga. Nem vagyunk Terézanya KFT, épp elég az a jó néhány problémás ügyfél, aki az "adjuramisten azonnal" kéri a javítást. Vagy a másik fajta, aki a karbantartási díjba beleszámítja az összes hibaelhárítást is ingyen, és vissza is él vele (sajna van ilyen, de nem mi kötöttük a szerződést...)

előzmény: kero #98

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Fizetős lett a paradox my home
#100 2018. Szeptember 27. - 21:35:20
+2
az biz 6 előfizu.. nem hülyék ezek odaát, csak egyre éhesebbek

előzmény: RLB #99

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#99 2018. Szeptember 27. - 20:05:39
0
A legtöbb ügyfél megérti ,de mit tehet az aki mind az 6 rendszerét iparadox-val kezelte? Ez 6 előfizetés ?

előzmény: kero #98

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#98 2018. Szeptember 26. - 22:59:22
0
Én már elkezdtem felkészíteni rá az ügyfeleimet, és eddig egyetlen negatív reakciót sem kaptam, egész megértően fogadták. Talán csak szerencsés vagyok az ügyfelekkel, bár mondjuk egyik sem a "jónapot, melyik a legolcsóbb riasztó?" kategória. Amelyik ügyfél egyébként elzárkózik a fizetéstől az InsiteGold-ért az magára vessen, nehogy már én törjem a fejemet emiatt!
Mondjuk a Dyndns is 55 dollár lett egy évre (30 regisztrációra), amit eddig sosem hárítottam át az ügyfelekre, úgy voltam vele, hogy a telepítések költségébe belefér az az egy főre jutó 500 Ft.

előzmény: syn7h37ic #97

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#97 2018. Szeptember 26. - 19:15:05
0
Ezt tudjuk. De hiába a három év, ha elzárkózik az üf az újabb fizetéstől. És a tapasztalat azt fogja mondani, amint leállt a régi rendszer, jön a roham, hogy ménemjóezaszar. Ezéfizettemennyit?

előzmény: vlezlee #96

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#96 2018. Szeptember 17. - 08:18:19
+1
Azért 3 év szerintem elég idő az átállásra, már régóta tudjuk, hogy ez lesz. Az általad leírtak többi részével teljesen egyetértek
előzmény: syn7h37ic #95

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!