CCTV > IP

Hikvision POE NVR és kábelezés kérdés

(1/2) > >>

bcslaci:
A Techson hátulja is így néz ki és ott nem érhetők el a kamerák. Hiket nem tudom.előzmény: eXtra #7

eXtra:
Ezek szerint a virtual host funkció bekapcsolásával működik a másik alhálózatban lévő IP kamerák távoli elérése (hasonlóan a dupla ethernetes Uniview alapú NVR-eknél is)...

előzmény: eXtra #6

eXtra:

--- Idézetet írta: vlezlee - 2017. Május 21. - 22:08:17 ---Hikvision POE NVR használatakor az IP kamerák firmware beállításait el lehet érni valamilyen úton-módon, vagy teljesen esélytelen?
--- Idézet vége ---

Most kb. nekem is ugyanez lenne a kérdésem. :)

Egy körülményes vállalati hálóra (nehezen elérhető külsős cég tart kézben minden IT-s témát...) kell 16-os NVR-t telepítenem. Egyetlen IP-címet akarok tőlük kérni, amit az NVR kapna meg, de jó lenne ha a kamerák menüjét távolról is elérhetném (vagy legalább a helyi LAN-ról - anélkül, hogy a belső PoE-s LAN-ra kéne fizikailag rácsatlakoznom), ezért szeretném port forwardoltatni a kamerákat is...

PoE-s NVR még nem járt nálam, ezért nem ismerem a hálózati logikáját, de a supportosok elmondása alapján a Hikek már tudnak olyat, amivel az NVR belső LAN-ján csücsülő PoE-s kamerák menüje is elérhetővé válik. Valaki tudja, hogy működik pontosan ez a "Virtual Host" funkció? Azt olvastam, hogy a rögzítő webes menüjében generál egy BELSŐ IP-t tartalmazó weblinket, amire rákattintva az alapértelmezett böngészőben megnyílik a kamera weboldala, de ez távoli eléréssel nyilván nem működik, ugye?előzmény: vlezlee #1

sat:
Most kavarja a dolgot a Hik extended PoE cucca.

Elvben cat5 200m; cat6 250m(a sávszél visszaugrik 10Mbit-re)előzmény: vlezlee #4

vlezlee:
Elvileg lehet, de hiki poe-s nvr-nél cat.6-os kábelen max 300m-t adnak meg.előzmény: handras #3

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése