Tűz- és behatolásjelzés > Távfelügyelet

Milyen GSM modult vegyek?

<< < (2/43) > >>

padisah:
A szempont az volt, hogy a távfelügyelet mellett az ügyfél folyamatosan lássa, mi történik a riasztóján. (Melyik felhasználó nyitott, zárt, hány órakor, stb. olyan dolgokat is lásson, amit a távfelügyelettől kérni kell pl. eseménylista).

A M2M kommunikátor a távfelügyelet felé, és a SECURECOM Vampire tökéletesen megoldotta a gondot.

Amíg van WiFI addig a Vampire arról küldi a Push üzeneteket, amikor pedig nincs, akkor GPRS-en. 
Olcsó megoldás egy Telekom Dominó kártya 3000 Ft-ra feltöltve, és a Maraton 1 GB internet opcióval egy évig jó. 1 GB pedig bőven elég.
A Puloware alkalmazás pedig mindent tud, amire szükség van.
A szerveren átnevezheted az üzeneteket, nevesítheted. sőt, a Vampire-nak van relé kimenete, így, ha egy impulzusos kulcsos kapcsoló zónát állítasz be, azt tudja vezérelni (kell külső relé, mert negatívot kapcsol, mint a PGM) és távolról ki-be lehet kapcsolni a riasztót, vagy tudod a hozzá adott soros kábellel (Paradox) távprogramozni.)
előzmény: kero #204

padisah:
Bocs, nem Spectra, én írtam rosszul. SP6000. Egyébként a SECURECOM W2G Vampire-val és a távfelügyelet saját M2M kommunikátorával megoldott  a dolog.
előzmény: kero #204

bcslaci:
20 éves központhoz app?  :D :D :Delőzmény: vg #207

vg:
Kicsit kérdő tekintettel nézek a javasolt megoldásokra és valszeg nem jól értelmezem az ügyfélkérést, de én simán adott központ saját app-ját tenném fel és megoldottuk a feladatot. Nem?
Minden eseményt lát. Úgy ahogy akarja. Ha kell csak eseménylistát néz vissza, ha akarja push üzenetet kap.
Ez miért nem jó?

kero:
Jogos, nem figyeltem eléggé. Bár ha ilyen igények vannak, akkor egyszerűbb lenne egy központcsere.előzmény: bcslaci #205

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése