Szerző Téma: Ötletláda  (Megtekintve 31159 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Ötletláda
#25 2016. Október 29. - 09:04:11
0
Yess, köszönöm, megtaláltam amit kerestem.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Ötletláda
#24 2016. Október 28. - 18:11:57
0
Szia,

Az SMF alapból tudja: pl. katt az adott névre (ami lehet akár a sajátod is) majd > Üzenetek megjelenítése  ;)
előzmény: Janó #23

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Ötletláda
#23 2016. Október 28. - 15:29:36
0
Üdv,

Azt meg lehet nézni valahol, hogy melyik témákhoz szóltam hozzá? SMF-hez elvileg létezik ilyen modul.
Keresek egy témát ahol egy új tag kért segítséget és őt szeretném megtalálni, mert lehet, hogy van megoldás.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#22 2011. Június 07. - 22:51:46
+2
Ahogy nézem, szépen alakulgat a fórum főoldala az idő előrehaladtával :)
Bővültek a témák, és persze a lehetőségek is :)

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Ötletláda
#21 2011. Június 03. - 18:38:30
0
Hát ha nem ugyanaz mint az enyém, akkor igen :)
Az enyémet én is látom a Tiednél ott a semmi  van :)

Akkor jó.
 :D A hozzászólás felett kell idézni!

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Ötletláda
#20 2011. Június 02. - 23:16:47
0
Köszi azt megtaláltam, csak kicsit összezavart, hogy kattintás után nem az történt mint amit vártam  :D

Szia!

Oldalszámot a lap alján jobb oldalon látható Oldalak: [1] 2 számokkal lehet váltani.

Az "előző következő" gomboknak nem sok értelme van, de témaléptetés lenne a funkciója.
Lehet, hogy alkalomadtán majd kigyomlálom, hogy ne zavarja össze az embert... :-)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#19 2011. Június 02. - 21:24:20
0
Helló!

Az "előző következő" gomboknak biztos, hogy a témát kell váltani és nem az adott témán belüli oldalszámot?
Szia!

Oldalszámot a lap alján jobb oldalon látható Oldalak: [1] 2 számokkal lehet váltani.

Az "előző következő" gomboknak nem sok értelme van, de témaléptetés lenne a funkciója.
Lehet, hogy alkalomadtán majd kigyomlálom, hogy ne zavarja össze az embert... * Töröltem.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 04. - 02:20:13 írta admin »

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Ötletláda
#18 2011. Június 02. - 18:59:53
0
Helló!

Az "előző következő" gomboknak biztos, hogy a témát kell váltani és nem az adott témán belüli oldalszámot?

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#17 2011. Június 02. - 00:12:27
0
Bár facebookon is írhattál volna... ;)
Na igen mert ugye én tudom hogy kinek kell, de ebben az esetben olyanokra -is- gondoltam, akik ezt nem tudják :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#16 2011. Június 02. - 00:01:39
0
Oké köszi mint látod megvagyok (nem szabadulsz tőlem meg olyan könnyedén  ;D  :P  )
és most állíthatok be mindent újra :)

Örülök, hogy sikerült! Az index meg nyaljon sót! :D

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#15 2011. Június 01. - 23:50:21
0
Nem akarok kekecnek tűnni, de az avatar képe nem lehet gif? Mert hogy olyan szépen fut(na) az agaram :)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#14 2011. Június 01. - 23:47:12
0
Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

Oké köszi mint látod megvagyok (nem szabadulsz tőlem meg olyan könnyedén  ;D  :P  )
és most állíthatok be mindent újra :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#13 2011. Június 01. - 23:45:15
0
Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...
Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#12 2011. Június 01. - 23:24:01
0
Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#11 2011. Június 01. - 23:17:42
0
Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
A korábbi fórum tényleg nagyon tré volt, mégis lenyomtunk ott közel egy évtizedet! ;D Egyébként, ha jól emlékszem, kezdetben azzal is sok bajod volt...  8)

vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
Ha valaki hibázott, akkor az én voltam. Tehát kéretik engem megkövezni, amiért saját zsebből fizetem a domaint és a tárhelyet, a szabadidőmben pedig a fórummotor kódját túrom és szemét módon még tökéletes sem vagyok...

1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
A korábbi azonosítódat az index.hu-s email címeddel regisztráltad, tehát a fórum is oda küldte a levele(ke)t!

2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
Ez jó ötlet! Felvettem a feladatlistára! Bár facebookon is írhattál volna... ;)
* admin: Kapcsolat menü elkészítve.

3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.
A captcha leginkább csak a regisztrációnál kerül képbe, azt pedig egyszer ki lehet bírni. Lehetne rajta egyszerűsíteni, de a kisebb fokozata már túl egyszerű és nem igazán véd. Ezzel a beállítással a spammer scriptek nem jutnak be a fórumra és nem szemetelik tele a fórumot... Szerintem ennyi áldozatot megér a dolog, de ha sokaknak okoz gondot a kép "megfejtése", akkor természetesen kitalálok rá valami más megoldást.

tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)
Volna! Megnézed az indexes fiókodat és rákattintasz az emailben szereplő linkre! :D

Úgy látom már jónéhányan visszaszerezték a nevüket, de ha neked mégsem sikerül, akkor szólj és kibogozzuk az okát!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 04. - 02:24:31 írta admin »

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#10 2011. Június 01. - 22:27:05
0
Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

Köszönöm, hogy szóltál! Beállítottam, hogy mindenkinél így működjön.

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#9 2011. Június 01. - 20:39:27
0
próba   :o

próba sikerült...
Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#8 2011. Június 01. - 20:37:11
0
szeretném visszakapni a nevem :)
Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
kb 3 napja küzdök, a problémáim itt lennének:
1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.

tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#7 2011. Június 01. - 17:16:32
0
sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.
Szia!

A régi fórumot az [Archívum] menüben találod.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Ötletláda
#6 2011. Június 01. - 14:49:04
0
sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.Esetleg ötletnek vettem fel azt hogy lehetne képeket feltölteni amik telepítésnél készülnek ezzel is ötletet adna másik telepítőnek.

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#5 2011. Június 01. - 11:00:51
0
Hmmm.  Nagyon pofás, de még szoknom kell.
Most még (legalábbis számomra) nem annyira átlátható mint a régi volt ... de majd megszokom :)))
Minden esetre gratula, mert látszik, volt benne munka rendesen.
Köszi! Valóban elég sok munka van benne. És még lesz is bőven...

Javaslom: egyfajta tudásbázis kialakítását, a BT eszköz dokumentációin, leírásán túl a szakmai fogalmak leírását is, ez egyszerűség kedvéért pdf formátumban. Linkeket csak végső esetben használnék erre.
Valamint:  gyártói oldalra linkek, ami hasznos lehet a megfelelő eszköz adott feladathoz történő kiválasztására.
Készülőben van még néhány meglepetés, de először a fórumot fogjuk belakni és az igényekhez igazítani...  ;)

És: piactér ! Elfekvő új és használt eszközök adás-vétele-cseréje gyorsan átlátható módon. Olyan mini vatera féle, a cuccok felsorolásával, esetleg képekkel is.
Erre ott van az Adok-veszek, csere-bere kategória! A kereskedelmi hirdetésekre jelenleg még nincs koncepciónk, de az öncélú reklámmal ellentétben jobban toleráljuk azt a hozzáállást,  amikor a tagságunk valamilyen formában a piaci árnál kedvezőbb ajánlatot kap.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 01. - 11:06:01 írta admin »

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#4 2011. Június 01. - 10:00:16
0
Szia!

Nekem ez így elsőre egy kissé bonyolultnak tűnik, bár nem vagyok hülyegyerek (szerintem).
Egyikőnk sem hülyegyerek, de az új dolgokkal kapcsolatban gyakran érezzük, hogy ...  :o ??? Ezt éreztük az első levegővételnél, az első lépésnél, az első szavunk kimondásánál, amikor megkaptuk az első biciklinket, vagy amikor először vezettünk autót... Ma ezek már mind természetes tevékenységeink... Úgy ahogy kis kitartással holnapra a fórumozás is az lesz!  ;)

Most konkrétan még nem találtam meg, hogy hol kell egy adott hozzászóláshoz választ írni.
Köszönöm, hogy szóltál! Az "Idézet" valóban nem a legjobb fordítás volt, ezért lecseréltem a "Válasz erre" szövegre:

Válasz erre

Én egy picit a "kevesebb, néha több" híve vagyok, de majd biztosan hozzászokunk és akkor jó lesz.
A stabilitás, használhatóság és a fejleszthetőség miatt választottuk ezt a motort. A régi fórum is hasonló szempontok alapján került kiválasztásra, ezért remélem, hogy ez is tisztességgel szolgál legalább egy évtizedig...  :) 

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Ötletláda
#3 2011. Június 01. - 08:44:11
0
Sziasztok!
Nekem ez így elsőre egy kissé bonyolultnak tűnik, bár nem vagyok hülyegyerek (szerintem).
Most konkrétan még nem találtam meg, hogy hol kell egy adott hozzászóláshoz választ írni.
Én egy picit a "kevesebb, néha több" híve vagyok, de majd biztosan hozzászokunk és akkor jó lesz.

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Ötletláda
#2 2011. Május 31. - 17:12:50
0
Hmmm.  Nagyon pofás, de még szoknom kell.
Most még (legalábbis számomra) nem annyira átlátható mint a régi volt ... de majd megszokom :)))
Minden esetre gratula, mert látszik, volt benne munka rendesen.

Javaslom: egyfajta tudásbázis kialakítását, a BT eszköz dokumentációin, leírásán túl a szakmai fogalmak leírását is, ez egyszerűség kedvéért pdf formátumban. Linkeket csak végső esetben használnék erre.
Valamint:  gyártói oldalra linkek, ami hasznos lehet a megfelelő eszköz adott feladathoz történő kiválasztására.
És: piactér ! Elfekvő új és használt eszközök adás-vétele-cseréje gyorsan átlátható módon. Olyan mini vatera féle, a cuccok felsorolásával, esetleg képekkel is.

Üdv: P.L.

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Ötletláda
#1 2011. Május 26. - 14:55:13
0
Ha az oldallal kapcsolatban bármilyen észrevételed vagy építő jellegű ötleted van, akkor itt nyugodtan leírhatod.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!