Szerző Téma: Ötletláda  (Megtekintve 31143 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#15 2011. Június 01. - 23:50:21
0
Nem akarok kekecnek tűnni, de az avatar képe nem lehet gif? Mert hogy olyan szépen fut(na) az agaram :)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ötletláda
#14 2011. Június 01. - 23:47:12
0
Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

Oké köszi mint látod megvagyok (nem szabadulsz tőlem meg olyan könnyedén  ;D  :P  )
és most állíthatok be mindent újra :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#13 2011. Június 01. - 23:45:15
0
Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...
Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#12 2011. Június 01. - 23:24:01
0
Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#11 2011. Június 01. - 23:17:42
0
Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
A korábbi fórum tényleg nagyon tré volt, mégis lenyomtunk ott közel egy évtizedet! ;D Egyébként, ha jól emlékszem, kezdetben azzal is sok bajod volt...  8)

vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
Ha valaki hibázott, akkor az én voltam. Tehát kéretik engem megkövezni, amiért saját zsebből fizetem a domaint és a tárhelyet, a szabadidőmben pedig a fórummotor kódját túrom és szemét módon még tökéletes sem vagyok...

1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
A korábbi azonosítódat az index.hu-s email címeddel regisztráltad, tehát a fórum is oda küldte a levele(ke)t!

2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
Ez jó ötlet! Felvettem a feladatlistára! Bár facebookon is írhattál volna... ;)
* admin: Kapcsolat menü elkészítve.

3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.
A captcha leginkább csak a regisztrációnál kerül képbe, azt pedig egyszer ki lehet bírni. Lehetne rajta egyszerűsíteni, de a kisebb fokozata már túl egyszerű és nem igazán véd. Ezzel a beállítással a spammer scriptek nem jutnak be a fórumra és nem szemetelik tele a fórumot... Szerintem ennyi áldozatot megér a dolog, de ha sokaknak okoz gondot a kép "megfejtése", akkor természetesen kitalálok rá valami más megoldást.

tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)
Volna! Megnézed az indexes fiókodat és rákattintasz az emailben szereplő linkre! :D

Úgy látom már jónéhányan visszaszerezték a nevüket, de ha neked mégsem sikerül, akkor szólj és kibogozzuk az okát!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 04. - 02:24:31 írta admin »

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#10 2011. Június 01. - 22:27:05
0
Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

Köszönöm, hogy szóltál! Beállítottam, hogy mindenkinél így működjön.

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#9 2011. Június 01. - 20:39:27
0
próba   :o

próba sikerült...
Aki a hozzászólás után a főmenüben találja magát, annak javaslom, hogy  a profiljában állítsa be hogy ne oda kerüljön hanem vissza a témába.

lacyb

  • Vendég
Re:Ötletláda
#8 2011. Június 01. - 20:37:11
0
szeretném visszakapni a nevem :)
Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
kb 3 napja küzdök, a problémáim itt lennének:
1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.

tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Ötletláda
#7 2011. Június 01. - 17:16:32
0
sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.
Szia!

A régi fórumot az [Archívum] menüben találod.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Ötletláda
#6 2011. Június 01. - 14:49:04
0
sziasztok! Jó az új fórum de arra lesz lehetőség hogy a régin írt bejegyzéseket vissza nézze az ember?.Esetleg ötletnek vettem fel azt hogy lehetne képeket feltölteni amik telepítésnél készülnek ezzel is ötletet adna másik telepítőnek.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!