Szerző Téma: Paradox NV35mx  (Megtekintve 2091 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Paradox NV35mx
#8 2017. Február 16. - 21:25:06
0
Igaz elfelejtettem hogy az MX az csak sima Busos. Az MR ben vannak DIP kapcsolók.
Sajnos az érzékelőt csak a kisebbik fajta csatlakozóval lehet frissíteni, én 307 USB interfésszel csináltam egy kis mókolással és InField-en keresztül töltöttem fel.

És elnéztem mert az MX-nek más a firmwareja.
Version in Production  V1.03.11 - Last Update Nov 07, 2016[/size]
előzmény: dzadze #4

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Paradox NV35mx
#7 2017. Február 16. - 20:07:31
0
"NV35 típusú érzékelők frissítése!
FONTOS!
Az NV35 típusú érzékelőkhöz megjelent v1.03-as firmware csak és kizárólag az új előlappal való
használattal együtt működik!
Előlap csere nélkül a készülékeket NE frissítsék 1.03-as, vagy magasabb firmware-re!"


előzmény: dzadze #4

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Paradox NV35mx
#6 2017. Február 16. - 19:41:56
+1
EVO-hoz "sajnos" babyware .
előzmény: dzadze #4

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Paradox NV35mx
#5 2017. Február 16. - 19:40:38
0
Azt a kábelt használd ami az IP 150-t[size=78%] csatlakoztatja a panel serialhoz.:)[/size]
előzmény: dzadze #4

Nem elérhető dzadze

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
Re:Paradox NV35mx
#4 2017. Február 16. - 19:05:00
0
Az Evo.t már az NV35 előtt a legujabb fw.re frissitettem, viszont hogyan tudom az érzékelőket felfrissiteni (jelenleg v 1.02)? ugyanis semmiképp nem tudom az Evohoz csatlakoztatni, nincs az érzékelőkben mechanikai Dip kapcsolók, vagy jumperek...mindent csak az Evo.n keresztül lehet állitani programilag...
illetve mit javasolsz?! az Evot winloaddal vagy Babywarerel érdemes programozni?
előzmény: Ryki #3

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Paradox NV35mx
#3 2017. Február 15. - 21:19:41
0
Inkább az érzékelő firmwarejét kell megnézni.
Én a NV780MR falsíkkal szívtam ez miatt. Sima EVO központon nem írja ki a hibát csak az EVO HD-n.
Anti-Mask hibánál az az üzenet szerepelt hogy "Törölje meg a lencsét".... És nem szerepelt a hiba leírások között.
És a sárga villogás az Anti-Mask hibát jelent, olvasd el a papírját. "Anti-mask detection Orange: Flashes ON/OFF 3 times every 60 seconds"

Ha meg volt a firmware frissítés, felszerelés után ha ki van kapcsolva a led akkor is világít/villog 5 percig amíg tanul. A fedlap lezárása után 5 percig Test módban van ez alatt párszor el kell sétálni előtte az érzékelési tartományban. "Perform a Walk-Test to test successful installation: Walk slowly across the far end of the detection range. Ensure detection. Walk test mode lasts 5 minutes after the tamper screw is closed."

Ha vége a Test Módnak és a LED DIP OFF on van akkor a ledek nem fognak többé világítani.

A legfrissebb firmware: V1.03.012(released on October 31, 2016)
OFF: Most már szerencsére az NV780MR-nek is kijött az újabb firmwareja és "elvileg" ki lehet kapcsolni az Anti-Mask részt.
Sajnos kicsit megszívtam mert tavaly év végén volt egy hely ahova 10db ot fel kellett tegyek (V1.0), abból az egyik 2 hét után lemerült. Utána raktam bele Lithium elemet a nagy hidegekre való tekintettel, azokat 1 hónap alatt lezabálta. Ment vissza gariba.


előzmény: dzadze #1
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 15. - 21:26:51 írta Ryki »

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Paradox NV35mx
#2 2017. Február 15. - 21:03:41
0
Milyen régi ez EVO? Lehet firmware-t kell rajta frissíteni ahhoz, hogy felismerje az érzékelőt.
előzmény: dzadze #1

Nem elérhető dzadze

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
Paradox NV35mx
#1 2017. Február 15. - 19:48:43
0
Üdv,
segitséget, illetve tapasztalatokat keresek NV35MX érzékelőkkel kapcsolatban...EVO192 központra csatlakoztatnám BUSossan, viszont folyamatosan sárgán villognak (előtte fél percig felváltva a zöld és a piros)...a központ egyáltalán nem is tudja igy felismerni se kezelőn, se programilag!mi a teendő?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!