Szerző Téma: Genesis Pro DVR-t hogy lehet resetelni?  (Megtekintve 12276 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Desiro426

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
0
Üdv!
Nemrég kaptam egy GenesisPro H264 típusú DVR-t. Mivel használt, ezért nem tudom az admin jelszót, csak a vendég fiókkal tudok bejelentkezni. Valahogyan megoldható-e a jelszó törlése? Már ezekkel a pvr generátorokkal próbáltam, de nem jutottam semmire vele. Válaszokat előre köszönöm.

Nem elérhető hNp88

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
+3
problem solved.

ez fölött: https://learncctv.com/download-password-generator-2/ véletlenül átsiklottam, és végül pont ez lett a nyerő. hátha valakinek még jól jön. :D
előzmény: hNp88 #13

Nem elérhető hNp88

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
0
sziasztok,

nekem is van egy GenesisPro 6515ADF DVR-em, amibe nem tudok belépni. próbálgatom a pw generátorokat ( https://learncctv.com/how-to-reset-h-264-network-dvr/ ) de valahogy egyik sem akar működni. erre esetleg tipp valakinek, hogy hogy lehet resetelni? jumperekkel nem nagyon szórakoztam eddig, nehogy tönkrevágjam.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
0
Szia, este csinálok screenshot-ot és küldöm, köszönöm!
előzmény: samat #11

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
0
Szia
Küld el privátban, hogy mi az aktuális FW verzió (teljes verziószám és build dátum is kell).


előzmény: kero #7

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
0
 Esélyes, hogy botnet lett a cuccból, ha neten van. Amúgy sem egy fiatal holmi. Bármi lehet még ezen kívül.
előzmény: kero #9

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
0
Anyagilag nem. De már épp meg akartam szabadulni a kicsit sem egyszerű (vagy inkább nagyon is az) ügyféltől, erre betalál ezzel a hibával. Most nem zavarhatom el a picsába. De nincs sok kedvem egy új cuccot odavinni, vállalni újabb min. egy év garanciát, és hallgatni a stílusát tovább. Nekem lett volna egyszerűbb, ha egyszerűen (ne adj Isten távolról) megoldódna az ügy.
De ha valakit érdekel, szívesen átadom a teljes rendszert, videóstul, riasztóstul.
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
Ezeket a tíz év körüli rögzítőket egy tábla csokiért szoktunk "eladni"...  ;) Megéri ennyi időt elb*szni vele?  8)
előzmény: kero #7

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
0
Sziasztok!
GenesisPRO GPRO 6408 SDF DVR-hez keresek firmware-t.
A Google-n két napja keresem, de sikertelenül.

A tünet egyébként az, hogy a 8 csatornából 6 egyszerűen eltűnt a rendszerből, csak az első két csatorna látszik, de nem csak a helyi és távoli képen, hanem a telepítői menüben is olyan, mintha csak 2 csatornás lenne a cucc.
Gondoltam, hogy egy firmware frissítés hátha segít, de egyéb ötleteket is szívesen fogadok, ha van valakinek a típussal hasonló tapasztalata.

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Genesis Pro DVR-t hogy lehet resetelni?
#6 2012. Április 29. - 09:11:46
0
Értem, köszönöm!
előzmény: r2d2 #5

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!