Szerző Téma: DG55+  (Megtekintve 1699 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:DG55+
#3 2018. Június 14. - 19:35:44
0
Én is sok DG 55-öt használtam már és nekem is volt egy időszak amikor voltak téves jelzések ( egy sorozatnál) és még azt is tapasztaltam, hogy a tamper kapcsolót sem nyomja meg a fedél rendesen és ezért én rakok rá egy vastag öntapadóból egy kis kockát. Azt nem értem, hogy sokan még most is az analógot használják, én szerintem valami elrontott sorozat, mert a digitális elvileg nem riaszthatna tévesen normál körülmények között.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DG55+
#2 2018. Június 14. - 06:49:11
+1
másfél éve némileg "kényszerből" :) vettem 3 rendszerhez DG55-öt.
Mindegyikhez vissza kellett menni mert állandóan tévesen riasztottak az érzékelők.
Persze mikor megreklamáltam a szakértő csapatnál, akkor az volt a válasz, hogy jumpert le, csökkentve az érzékenységet.
Mondom, 15 éve használjuk (na jó nem mindig de hébe meg hóba) soha nem kellett ennél ezt csinálni.
Ja de új FW-t kapott (dögölj meg FW) ráadásul nem tudom melyik kanadai zseininek pattant ki a fejéből, hogy a másik (szintén használhatatlan) NV5 FW-je volt a "tettes" .
A két infra kb mint a répa és az alma..
de mostanában nekem minden héten van valami meglepi, amitől agyfaszt kapok lassan, de mit lehet tenni? várok a "csodára"

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
DG55+
#1 2018. Június 13. - 20:08:55
0
Üdv!

Mik a tapasztalataitok a DG55+ érzékelővel? Én is azt a tanácsot kaptam, hogy J2, J3 jumper le, de úgy hihetetlen érzéketlen, simán elsétálok előtte. A j2 elvileg az érzékenység, ON= normal sensitivity, OFF=high sens. Családi házas környezetben, ha rajta van minden jumper mennyire stabil?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!