Szerző Téma: Eszközök keresése, eszmecsere.  (Megtekintve 53790 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#43 2014. Szeptember 27. - 20:30:43
0
Ha jól emlékszem ezt a típust az ASM forgalmazta Szolnokon. Az első rögzítőm ilyen volt és külön kellett megvenni hozzá a VGA átalakítót.
Próbáld meg velük felvenni a kapcsolatot.
előzmény: lac1 #40

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#42 2014. Szeptember 27. - 14:16:17
0
Az valami digitális videó kimenet, ahhoz, hogy VGA legyen kell még hozzá valami spéci (csak CPCAM-hez jó) kütyü (amit szerintem már nem lehet beszerezni vagy drágább mint egy új rögzítő)
előzmény: lac1 #40

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#41 2014. Szeptember 27. - 12:03:12
0
Ha jól emlékszem az nem vga kimenet,hanem soros port csatlakozó. Emlékeim szerint csak kettő BNC-és kimenete van. Illetve egy VGA kártya csatlakozója van.




előzmény: vg #39
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 27. - 12:07:22 írta Nagy P »

Nem elérhető lac1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#40 2014. Szeptember 27. - 11:03:24
0
Sziasztok,

teljesen laikusként tévedtem ide, és segítséget kérnék. Kaptam egy rögzítőt, CPD501-es, a monitor kimenetével van bajom. Az egy VGA fiú (nem is értem miért) de a hozzá használni kívánt régi monitoron is fiú VGA kábel van. Mit szokás erre tenni, vagy hogyan? Tudom, hogy van M/M VGA toldó, de két bajom van ezzel. Az egyik, hogy többe kerül a posta mint maga a cuccos, a másik meg az, hogy tulajdonképpen van nekem egy ilyen, de bedugva sípol a felvevő, szétszedve a toldót, láttam, hogy keresztbe van kötve, átforrasztottam egyenesbe, de úgy nem sípol, de szinkronjelet sem kap a monitor. Maga a felvevő az jó, mert a BNC kimenetet használva (van egy video keverőm, csak azt nem akarnám erre a célra használni) megjelent a képe a felvevőnek. Mondjuk lehet, hogy az egyik kiment rossz, de ezt most ne vegyük figyelembe. Szóval az a kérdés, hogy tudtok-e erre valami megoldást vagy rajzot javasolni?
Köszi.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#39 2014. Augusztus 27. - 07:07:08
0
Nos igen. Magamtól nekem sem ugrott volna be, de a 90-es évek első felében többen is forgalmazták....
Meglátjuk mit válaszol a gyártó a kérdése(i)mre.

előzmény: Lacy #38

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#38 2014. Augusztus 26. - 21:20:26
0
atyaég... everspring? 100 éve nem is hallottam ezekről de régen végül is népszerűek voltak... anno..

előzmény: vg #37

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#36 2014. Augusztus 26. - 08:50:39
0
 :-\ Hule vagyok  ??? most gondolkoztam el rajta:

A probléma az, hogy a csávó beszerzett egy no name  DVR-t amin csak VGA kimenet van, de a TV-n meg csak HDMI.

Átalakító árért viszont már vanTechShon DVR aminmeg van HDMI kimenet + magyar menü + garancia + DDNS ámogatás, support stb.  ;D

Tegye a feje alá a sz@rját  ;)

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#35 2014. Augusztus 25. - 17:25:55
0
Miért is? ... mert én ebben az árat nézmém, így az ócccót venném.
Mivel ahogy az USB-RS-232 átalakítók is, ebből is van 3-4 féle chipkészlet a világon, az van különféle színű, szagú, méretű dobozokba beletömködve ...
Persze ha a doboz és a sallang is számít, vagy ha egyéb marketing szempontok vannak, akkor nem szóltam ...

előzmény: Lacy #34

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#34 2014. Augusztus 25. - 15:21:01
0
inkább szagboltból :)

http://www.rainbow.hu/VGA_sorozat


előzmény: SLC #32

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!