CCTV > Kábelek, átalakítók

Ethernet Over Coax extender

(1/6) > >>

padisah:
Helyi szigetüzemű táp (napelem+akkumulátor) megfelelően túlméretezve, nem jöhet számításba?  Hozzá valamilyen mikrós kapcsolat?

bcslaci:
Nem használtam még ilyet. (Ha ilyesmire gondolsz)

https://www.powerbizt.hu/termekek/tc-ext-koax-4-1/3431előzmény: eXtra #24

eXtra:

--- Idézetet írta: Janó - 2017. Szeptember 02. - 20:26:29 ---Na ja, ha lenne birkózógép a másik oldalon nem is lenne kérdés, de ez egy bányatóból kifejlesztett horgásztó.  ;D
A planet-nak láttam IP adatátvitelt koax (RG6/RG59) hálózaton ami a tápot is átviszi 1000m-ig, de lehet, hogy én néztem be valamit.

Planet LRP-10C-KIT



--- Idézet vége ---

Ha van a koax mellett tápkábel is, oda létezik valami olcsóbb eszköz (ezért a 64eFt+fa kicsit húzós), hogy két kamera jelét egy koaxon be tudjam vele vinni a rögzítőhöz?előzmény: Janó #16

samli:
Így igaz, ezért írtam, hogy 100W-ra (engedménnyel 3%-os feszültségesést engedélyezve). Az általad vázolt verzióhoz (4A terhelés) még 3%-os feszültségesést engedélyezve is 10 mm2 keresztmetszet szükséges. Ezen kábelek súlya és az ebből adódó oszlopra ható húzóerő mértéke miatt a kivitelezés egyfelől irreális anyagköltséköltséggel jár, másfelől véleményem szerint "házi" eszközökkel nem megvalósítsató.

Janó:

Nem árt méretezni feszültség esésre is! (1,5mm2 réz vezeték 300m-en 4A terheléssel számolva 14,1V) Mert mint ismeretes ÓÓÓÓ most csak 2A kell, a jövő hétenmeg már a rezsót is onnan üzemeltetnék.... ;D

Sajnos a villámmal nem lehet versenyezni, de talán Chuck Norris már próbálta ezt is.  8)

A 300m a teljes kábelhossz, az átfeszítés (google térképen mérve) a két pont között kb 250m. A földkábelt biztos nem fogják kifizetni, ráadásul nem kis földmunkával járna. Mindez csak tervezgetés.....
Ami még szóba jöhet az egy 20x optika zoommal ellátott speed dome, az simán átlát a másik partszakaszra.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése