Tűz- és behatolásjelzés > Távfelügyelet

Fizetős lett a paradox my home

(1/21) > >>

RLB:
Bekapcsolom A felhasználóval és B-t írja ki . Az ékezetes probléma már megoldódott.előzmény: kero #104

kero:
Mit értesz azalatt, hogy "hibás felhasználónevekkel"
Ne használj ékezetes betűket! Se a zónaneveknél, sem a felhasználóknál.előzmény: RLB #103

RLB:
InSite vs. EVO HD friss verziókkal tapasztalata van valakinek?
Hibás felhasználónevekkel küldi a nyitást-zárást ?
Ha a fejlesztők is olvassák ...nem mindegy hogy Budapest vagy Bukarest ! ::duh:: ::fire::

kero:
Csak nekem tűnt föl, hogy sunyi módon megint emeltek az Insite Gold szolgáltatás árán?
Néhány hónapja lett az éves 10 USD-ből 14 (oké, hogy bevezető ár volt), most meg pár napja szépen csendben rátették a 27% ÁFA-t.
Csak hápogtam az ügyfelem előtt akinek a 3 éves díj 38 USD helyett így 48 USD lett.
Nem azt mondom, hogy nem lehet kibírni, csak nem ártana valahogy ezekről időben értesülni. Mert rém kellemetlen, amikor azt mondod, hogy 14 és mire odaérsz, már 18.
A másik, hogy számlát meg nem küldenek rendesen. Ameddig az egy hónapos próbaidőszakot "fizeted", arról bezzeg megjön szépen PDF-ben egy nullás számla, de a valós kifizetésről jön egy e-mail, hogy mellékelve van a számla, de nincs melléklet. Eddig ugyan senki nem reklamálta, hogy hol a számlája, de akkor sincs ez jól így.

syn7h37ic:
A dyndns-ről átállítottam szinte mindenkit, volt rá két évem, mert utoljára két évre vettem meg. Most járt le. Aki nem akarta, az így járt. Nem fogok senki kedvéért a saját zsebemből fizetni  host szolgáltatást, ha kell neki, vagy választ egy ingyenest, vagy megveszi maga. Nem vagyunk Terézanya KFT, épp elég az a jó néhány problémás ügyfél, aki az "adjuramisten azonnal" kéri a javítást. Vagy a másik fajta, aki a karbantartási díjba beleszámítja az összes hibaelhárítást is ingyen, és vissza is él vele (sajna van ilyen, de nem mi kötöttük a szerződést...)
előzmény: kero #98

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése