Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Áruvédelem

Hogy lopnak a bolti szarkák?

(1/6) > >>

balusecurity:




bár lehet kamu videó.nem látszik rendesen mi van a kezében, előzmény: balusecurity #29

balusecurity:
Az szép lehetett. Sajtba micro sd. Nem semmi, ilyenhez megvan az eszük! Tescoban van jó őr barátom az is mondja rendszeres hogy levágják az áruvédelmi eszközt, de még vinni sem kell, mert a barkács részen minden van. De a legnagyobb vicc, hogy hiába a Dome kamera sokszor nem lát mert tele van pakolva minden reklámtáblával. De ez az alufóliás trükköt is honnan szedték. Gondolom valami hozzáértőtől, mert ezt ki is kellet próbálni, hogy hatásos e-vagy sem. Bár a börtönben kioktatják egymást :( előzmény: L. Pásztor #28

L. Pásztor:
Látom  (már megint)  pályát tévesztettem ...  :)

Egyébként a győzikék nem vesződnek bonyolult elektromos szerkezetekkel, nagyrészt a "brutal force" elvet alkalmazzák.
Jelen esetben alufóliával árnyékolnak. És hatásosan !
Viszont az alufólia olyan "kevés" fém mennyiség, amit a fém detektor nem-igen jelez.
--------
Múltkor hallottam, h alufóliás egész sajtba nyomtak bele egy marék micoSD kártyát.
Csak a tokjait találták meg egy polc alatt, meg mellette némi sajtpapírt ...  ügyes !előzmény: balusecurity #24

balusecurity:
Kár :( majd talán ki találnak valamit erre is.előzmény: eXtra #25

balusecurity:
mit találtam:

előzmény: balusecurity #24

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése