CCTV > Kamerák

Kameraképek

(1/21) > >>

RLB:
 ;Delőzmény: eXtra #103

eXtra:
Elég korrekt éjszakai színes képe van a Prédikálószék kamerájának.  8)



Komi:
Félreértetted, én nem a kereskedőkkel kapcsolatban írtam. hanem a termékekkel kapcsolatban.


A hikvision, dahua versus "noname" kínai gyártmány között (persze nem az összes dzsunka kínai cuccra értve, értelmesen választva.)

De nem szeretnék meggyőzni senkit, mindenki vegyen/telepítsen, amit jónak, megbízhatónak vagy épp olcsónak talál, a saját meggyőződése szerint.előzmény: SLC #101

SLC:
"Épphogy azt szerettem volna megtudni, hogy a márkás minőséginek mondott cuccok, megérik e a tetemes árkülönbséget.
Tapasztalatom szerint, minimális kompromisszummal - nem."

A háttértámogatás miatt drágábbak, nem a minőségbeli különbség miatt.

Te esetedben ha kiég az infra LED vagy más garis bibi van, akkor tiéd a kockázat, de a haszon is.
A többi esetben viszont átválalják a beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációt, a tesztelést, a garancia kezelést, a raktározás költségeit, a telepítők oktatását, cserébe neked kevesebbhaszon jut.

MIndenki mérlegelje, hogy mivel jön ki jobban.előzmény: Komi #100

Komi:
Nos, én nem az vagyok....
Poénnak jó ;)

Nyilván tudod, hogy megy ez.
Nem ajánlgatom ezerrel a cuccainkat telepítőknek, egyenlőre elvagyunk a végfelhasználókkal.
A pénz mindig fontos az ügyfélnek, nekem meg az, hogy a lehetőségekhez képest a legjobb minőséget adjam.

Épphogy azt szerettem volna megtudni, hogy a márkás minőséginek mondott cuccok, megérik e a tetemes árkülönbséget.
Tapasztalatom szerint, minimális kompromisszummal - nem.előzmény: eXtra #99

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése