CCTV > Kamerák

Speed dome kérdések, tapasztalatok

(1/4) > >>

Janó:
Igazából ezt szerettem volna elkerülni.
Átküldték a kaposvári kamerákról készült híradó felvételt, azon is látszik, hogy rászerelték egy lemez szekrényre.
Holnap kikísérletezem én is, bár az enyém nem lemez szekrény hanem üvegszálas és vannak üreges pontok is rajta de nincs más megoldás.....

Szilco:
Tegyél alá egy Gewis dobozt és abban kényelmesen belefér a csatlakozó.előzmény: Janó #17

Janó:
Akkor egy kis témába vágó...... :D

Szerelt már valaki Techson 2 mpx-es IP kamerát?
A problémám a következő: ami a kamerán van kábelköteg az egy kicsit rövid. Sajnos a a súlya és látószög takarás miatt nem szerelhetem fel a szekrényre ami a villanyoszlopra kerül.
Alá szeretném felszerelni (optimális hely) de ha a kamera kar oldalán található kimeneti nyíláson vezetem keresztül akkor nem ér fel a doboz aljáig.
Van valakinek ötlete, tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Lacy:
lehet ezt a topicot át is kéne nevezni :) már rég nem a speed dom a téma :)

Lacy:
nem speed dom de a témába vág:

Megkeresett valaki hogy csináljunk egy beléptetőt (egyetemi tanszék )
közbeszerzésen kaptak egy elég horror ajánlatot a rendszerre így azt gondolták, körbe járják a dolgot.
Így végül is mi is képbe kerültünk.
Kaptak ajánlatot tőlünk is, amit meg is rendeltek.
Nagyjából az derült ki, hogy a mi ajánlatunk kb kicsit volt csak több mint a fele annak az összegnek, amit a másik közbeszerzős ajánlatnál önrésznek ki kellett volna fizetniük (10%) a többi valami támogatós eu-s a fene tudja milyen lett volna.
Csak példaértékkel hogy mért olyan rohadt drága minden.
Egy sima olvasó abban az ajánlatban lehet saccolni, hogy mért került 100e ft-ba amit bárhol 4-10e között meg lehet venni?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése