Szerző Téma: Miniszéf átkódolása  (Megtekintve 15568 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Miniszéf átkódolása
#7 2013. Május 22. - 11:50:02
0
Ezt én is megtaláltam. Még nem volt módom kipróbálni, de szerintem nem ugyanaz. Csak a leírásból gondolom, mert ez "B" betűt használ a bevitel rögzítésére, a mienk meg "A" betűt. Ettől persze még lehet azonos. Majd kiderül szombaton.

Mindenesetre kösz.

előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Miniszéf átkódolása
#6 2013. Május 22. - 08:47:03
+1
Itt találsz hozzá leírást: http://www.szefbolt.hu/index.php?page=prodlist&pcat=5

Vagy próbálkozhatsz alternatív módszerekkel is... :D

előzmény: padisah #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Miniszéf átkódolása
#5 2013. Május 21. - 17:24:34
0
Legvégső esetben marad a meglevő kód.


előzmény: SLC #4

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Miniszéf átkódolása
#4 2013. Május 21. - 16:33:51
0
Ezeket a műveleteket nyitott ajtónál illik csinálni.
Piros gombal resetelsz, akkor vissszaaáll alaap kódra: 1234, 0000 sstb szokott lenni. Kipróbálod nyitott ajtónál. Utánna jöhet az új kód próbálkozás és azt is nyitott aajtónál lepróbálod.
Mivel mostani kód nektek nem jó, akkor tök mindegy, hogy mit csinász vele nem?
 
előzmény: padisah #3

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Miniszéf átkódolása
#3 2013. Május 21. - 16:19:47
0
Viszont ezzel kockáztatom, hogy úgy elnyomkodom, hogy az eredeti kódja sem marad meg. Egyébként egy piros gombot tényleg találtam belül.
előzmény: SLC #2

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Miniszéf átkódolása
#2 2013. Május 21. - 16:06:50
0
A legtöbb hasonló széfnél belül van egy R vagy piros gomb.
-Nyitott ajtónál megnyomod ezt a gombot az ajtó belsején, ekkor sípol, csipog villog valamit csinál.
-Beírod az új kódot
-ÉS na itt sok lehetősség van, de #, * stb gomb szokott kelleni a jóváhagyáshoz. Akkor megint csipog, villog stb. valamit.
előzmény: padisah #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Miniszéf átkódolása
#1 2013. Május 21. - 15:43:56
0
Sziasztok!

Kicsit bajban voltam, hogy melyik kategóriában helyezzem el, ahol nem kategóriaidegen a téma, de minél nagyobb nyilvánosságot kap.
A boltban, ahol a párom dolgozik, tulajdonosváltás történt. A régi tulajdonos otthagyott egy miniszéfet aminek a kódját tudjuk. (A párom tudja, mert ő dolgozott vele.) Szeretnénk megváltoztatni a kódot. Sajnos, túrom egy ideje a netet, de nem sok eredménnyel. Itt a miniszéf fényképe. Ha valaki ráismerne a típusra, és megmondaná  a kódváltoztatás mikéntjét, akkor nagyon megköszönném.
Itt a széf fényképe, a neten csak hasonlókat láttam, és leírást azokhoz sem találtam. Hátha valakinek ismerős lenne. Kösz.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!