Szerző Téma: Szakmai hozzáállás a nem szakmabeliekhez?  (Megtekintve 8065 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Hova számlázhatja az oldal a két kulcsszavas link árát ...? Ne tessék már a hule tudatlant játszani, de érdekel a saját oldalam, van még ennél is jobb ?...?
előzmény: canya #12

Nem elérhető canya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Sziasztok, ip kameráról hol tudok ennél bővebben olvasni? http://*spam*.hu/ip-kamerarendszerek
De érdekelnek a riasztó rendszerek is.
előzmény: SLC #11

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Ezt a pár sor bemutatkozást már említettem, hivatkoztam itt egy másik szakmai fórumra, ahol ezzel kezdődik a csávó élete a fórumon, különben repül.

A papíros rgisztráció az Extra által említett okok miatt tényleg nem megoldás.
A nagyker kiszolgálásnál is tárgyaltuk már, hogy papíros telepítők is tudnak sötétek lenni.
Pl: mot-nak már meséltem: Telepítő kérdezi tőlem, hogy akkor most azt a mechanikus éjszakai módot az üf-nek kell kézzel átálítani esténként...  ???

Ezek a csávók meg akik kérdezgetnek okosakat, sosem fognak telepítőt hívni, mert szeretik szo_atni magukat  ;D
előzmény: handras #10

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nem kell telepítői igazolvány, de egy pár soros bemutatkozás igen.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Te is tudod, hogy mit gondolok erről :)
Meg ismered is a szakmát, meg azokat akik méltók rá hogy ismerjék.
És nem viszamenőleges lenne a dolog :)
előzmény: eXtra #7

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Úgy gondolom, hogy azon kívül, hogy okozott némi derült percet az olvasgatás, nem sok értelme van a SZAKMAI fórumban az ilyesminek.
Én Andrással ellentétben úgy gondolom, hogy a mekk mesterek barkácsolók miatt nem nekünk kell szégyenkeznünk... :)  Egyébként a legtöbb fórumban leszarják szóba sem állnak az olyan emberrel, aki úgy kérdez, hogy nem képes elolvasni és értelmezni az adott téma leírásait vagy képtelen a google használatára! A kivétel persze erősíti a szabálytalanságot! ;) Szerintem nagyon nehéz eldönteni, hogy ki érdemel segítséget és ki nem, ezért mindenki döntsön belátása szerint, hogy kit/mit tart válaszra érdemesnek! Ha eldurvulni látszik a helyzet, bármikor lehet moderátori segítséget kérni... ;D
előzmény: mot #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
+1
Ennek feltétele a beszkennelt végzettséget igazoló okmány elküldése az admin részére.
Ha kicsit jobban körülnézel a fórumban, több olyan kiemelkedő tagunk is van, akiknek nincs biztonságtechnikai szerelő szakmai végzettségük! Valószínűleg Pásztor Laci sem járta ki egyik ránk nézve kötelező bohóciskolát sem, mégis többet ért az elektronikához, mint az egész fórum együttvéve... Tiltsuk ki, mert nincs szerelői igazolványa?  :o)
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Nem vagyok hajlandó beszélgetni valakivel aki még kérdezni se tud.
Szerintem senki nem kötelezett rá, hogy bárkinek segíts vagy szóba állj vele... ;)
előzmény: handras #2

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
szerintem kicsit meg kéne szigorítani a  regisztrációt, vs csak szakember lehet tag. Ennek feltétele a beszkennelt végzettséget igazoló okmány elküldése az admin részére.

Szigorítsunk, ezzel nincs semmi baj. De ne haragudjatok, hogy ezt mondom, egy idegen embernek nem fogom elküldeni szinte minden adatomat :) mert ugye én bizalmatlan vagyok nem picit... és sorry ha sértem az admint ezzel, nem vele van bajom...

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
szerintem kicsit meg kéne szigorítani a  regisztrációt, vs csak szakember lehet tag. Ennek feltétele a beszkennelt végzettséget igazoló okmány elküldése az admin részére.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!