Szerző Téma: Szakmai hozzáállás a nem szakmabeliekhez?  (Megtekintve 8113 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
András!
Itt most egy új jelenségről van szó, amit megfelelően kell kezelnünk, nekünk, fórumtársaknak. Egy jó kis csapat jött itt össze a 10 év alatt, hiányoznának a hozzászólásaid... Ha öszeesküvés-elmélet párti lennék, még azt is feltételezhetném, hogy a jól működő közösséget akarják szétverni a "jól irányzott" támadással. De majd a többiek is nyilatkoznak...  ;D
előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Komolyan gondolkodom rajta, hogy elhagyom a fórumot...
Nem vagyok hajlandó beszélgetni valakivel aki még kérdezni se tud.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 17. - 22:47:18 írta handras »

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
+1
Tisztelt Kollégák!

Ma éppen picit írogatós kedvemben voltam a Satalarm-os topicban... a napokban SLC próbálkozott meg nagyon jól hozzáállni az ilyen jellegű júzeri kezdeményezéshez.
Hát nem tudom, az embereknek nincs pénze szakira, vagy miért ugrott meg az önnön maguknak barkácsolók topikja? Úgy gondolom, hogy azon kívül, hogy okozott némi derült percet az olvasgatás, nem sok értelme van a SZAKMAI fórumban az ilyesminek. Félre ne értsetek, nem letiltani szeretném az ilyesmit, csak alakítsunk ki egy álláspontot arról, hogyan kezeljük az ilyesmit, milyen mélységben "segítsünk", stb.
Vélemény, 5letek?  :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!