Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38873 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#95 2018. Szeptember 16. - 23:24:05
+4
Igen, az app-ot ismerem, és ki is próbáltam már régebben. Egész jól működik, de van azért néhány hiba vele.
De a problémám továbbra is az, hogy a jelenlegi üf.-körhöz mehetek vissza előbb-utóbb csak azért, hogy vagy az Alarmin-t, vagy az új rendszert felpakoljam. Ez nem korrekt hozzáállás a Paradox részéről, jobb helyeken biztosítanak elég időt a teljes átálláshoz, a leállás után is. És megértem az ügyfél felháborodását, mert ő annak idején kifizette a szoftver árát. És az is érthető, ha csak azért vette meg a programot, mert az eredeti gyár által javasolt programban bízott. És érdemes ezt globálisan nézni, mert nem kevés felhasználót érint világszerte.
Annak idején is elég szarul esett, mikor a Dyndns is fizetős lett. De ott volt rendesen idő szépen átállni egy ingyenes szolgáltatásra annak, aki nem akart ezért fizetni. A cégek jellemzően megvették, de a magán felhasználók átálltak a no-ip és hasonló ingyenes szolgáltatókra. Csakhogy a ddns nem egy ügyfelet látott el, hanem egy acc, ha jól emlékszem 30 host-ot jelentett. Közel annyiért, amennyit a Paradox kér egy évre.
előzmény: ztm #94

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Re:Fizetős lett a paradox my home
#94 2018. Szeptember 15. - 00:08:19
0
Az "Alarmin" alkalmazás továbbra is ingyenes és nem kell neki a PMH Sitename sem. Beállítható DDNS elérésre is. Nyilván kell pl. egy No-IP ingyenes regisztráció, de működik v.1.39 / v1.40 modulokkal. Lehet, hogy megy a v4.xx-ekkel is, de ilyet még nem raktam a Swan miatt, ezt nem tudom.

Sajnos magyarul nem tud és az ékezetes karakterek egy részével is gondja van, EVO-nál nincs meg az "Instant arm" opció, de semmi sem tökéletes.
előzmény: syn7h37ic #89

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Fizetős lett a paradox my home
#93 2018. Szeptember 09. - 20:58:40
0
Árakat nem találtam egyelőre. Lehet tudni valamit róluk?
előzmény: art_moony #91

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#92 2018. Szeptember 09. - 12:45:19
+1
Nem rossz.
De csak mint "áthidaló" megoldásként tudom vezérelni a riasztót, a két kimenetén keresztül, jó néhány funkciót nem érek így el a rendszeren.
Persze ettől még nem rossz, sőt, pont olyan rendszerekhez keresek hasonló cuccot, amihez nehézkes, vagy lehetetlen beszerezni emberi áron ip eszközt távprogramozáshoz. Mert sok esetben megtérül egy ilyen eszköz ára egy-két kiszállás megspórolása alatt.
Kár, hogy sima ethernet portos verzió nincs. A wifi nem mindig előny.
előzmény: art_moony #91

Nem elérhető art_moony

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#90 2018. Szeptember 08. - 06:39:31
+3
A DSC már válaszolt is és  promózik ingyenes app.-al ...
előzmény: syn7h37ic #89

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#89 2018. Szeptember 07. - 23:41:38
0
Hát ez q...a jó.... Most majd mehetek ki az ügyfelekhez, és magyarázhatom a Paradox faszságát, hogy bocsi, amit egyszer megvettél, azt kukázd, és fizess havonta, (vagy ahogy lehet) ha akarsz rendszert elérni továbbra is mobilon.
Érdekes módon több konkurens gyártó meg tudta oldani, hogy ingyenes legyen a szoftver és az app is....
Ez volt az utolsó csepp a pohárban, most már csak azért sem fogok paradox riasztókat telepíteni.
előzmény: handras #85

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#88 2018. Szeptember 07. - 21:41:55
+2
Hát ... Remélem az illetékesek is látják hogy így ciki!
előzmény: handras #87

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#87 2018. Szeptember 07. - 21:39:54
0
Miért, kijavítják?  😋
előzmény: RLB #86

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#86 2018. Szeptember 07. - 21:38:38
+1
Remélem míg az IOS hibákat ki nem javítják ingyenes lesz.....
előzmény: handras #85

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!