Szerző Téma: Rem3 Pgm vezerles  (Megtekintve 923 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Rem3 Pgm vezerles
#5 2017. November 10. - 23:19:42
+1
A Paradox PGM programozása egy horror, úgy ahogy van...
Ami működik pl. egy paneli, vagy kezelői PGM kimeneten, az ugyanazon beállítással nem működik a PGM4 modulon (mondjuk egy sima élesített rendszer állapot jelzése). Néha bánom a napot, amikor Paradoxra váltottam.
Köpködhetitek itt a DSC-t, de tizenöt évig nem szoptam vele annyit, mint a Paradox-al pár év alatt (vagy inkább semennyit).
És amitől az agyam eldurran, hogy látszólag ugyanazok a beállítások teljesen máshogy működnek az EVO-nál, mint az SP-nél
Ez egyébként tipikus esete annak, amikor valaki nagyot akar fingani, aztán beszarik a nagy erőlködésben. A kevesebb néha több. A sok felesleges opció helyett jobb lenne néhány, ami egyszerűen működik.
A zónadefiníciókba nem is megyek bele, mert az egy külön topik témája lenne...
 

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Rem3 Pgm vezerles
#4 2017. November 10. - 22:08:44
+1
Pedig ez termeszetes ...
Nagyon sok keszulek eseteben a nulla ido bistabil, a nullatol kulonbozo ido monosatbil programozast jelent.
Ez azert van igy, mert korai mikrokontrolleres idokben a memoria-takarekossag jegyeben igy nem kell(ett) kulon allapotjelzo a monostabil-bistabil allapotnak.
előzmény: czegany #3

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Rem3 Pgm vezerles
#3 2017. November 10. - 21:00:10
+1
Wazz, mennyit sz..ptam ezzel egyszer!
előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Rem3 Pgm vezerles
#2 2017. November 10. - 20:02:36
+1
Az időt állítsd 0-ra és akkor a deaktiválási eseményre lehet kikapcsolni

Nem elérhető dzadze

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
Rem3 Pgm vezerles
#1 2017. November 10. - 17:17:27
0
Tisztelt forumozók,
Kérdésem az lenne, hogy mi a folyamata egy Rem3 távirányitó Pgm programozásához, ha aut szeretném hogy egy gombnyomasra egy kültéri lámpát kapcsolok, illetve egy másik gomb megnyomására pedig kikapcsolom? Vagyis a bekapcsolás müködik,viszont nem tudom,a deaktiválási eseményeknél nem tudom melyik az opció...nem kapcsol le csak az idö lejarta után...köszi a segitségeket

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!