Szerző Téma: INIM tűzjelző központ  (Megtekintve 10228 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
Re:INIM tűzjelző központ
#6 2011. Július 29. - 22:45:02
0
No,azért látom hogy N.Pál kivételével mindenkinek vannak gondjai.
És ti mit tesztek ezek ellen a téves riasztások ellen.Az elején még csak csak kimagyarázza az ember de amikor két héttel karbantartás után - amikor minden érzékelőt végig tisztítottunk- téves jelzés jön eléggé ég az ember orcája.Azt mégsem mondhatom hogy nem megbízható ez az "olasz".
Programozáskor ti "szűrt" vonalnak állítottátok a zóna bemeneteket?Én már csak ebben bízom....
Üdv,Szabolcs

Nem elérhető N.Pál

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19
Re:INIM tűzjelző központ
#5 2011. Július 29. - 06:52:53
0
Nekünk van 5 db felszerelve Inimből. Lehet,hogy szerencsénk van ,de megbizhatóan müködik mindegyik. Egy-egy vakriasztás jött,de olyankor kiderült,hogy intenziv takarítás,illetve dohányzás volt afő ok. Szóval mi megvagyunk vele elégedve.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:INIM tűzjelző központ
#4 2011. Július 27. - 21:52:12
0
Nekünk 1 ilyen átvett rendszerünk van, havi 1-2 indokolatlan téves............. :'(

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:INIM tűzjelző központ
#3 2011. Július 27. - 20:30:19
0
Szia

Ezt a fajtát nem ismerem főleg System Sensort, de Schrackot, Aritechet is szoktam telepíteni. Sokszor tapasztalom hogy huzatra vagy rázkódásra is bejeleznek. Főként a System Sensornál történt nem egyszer akksi üzemből vissza állva 230v. téves jelzés hoz 

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM tűzjelző központ
#2 2011. Július 26. - 21:32:12
0
Szia!

Nem szeretek általánosítani, de valljuk be őszintén, hogy az olasz biztonságtechnikai cuccok többsége nem a megbízhatóságáról híres...  :-X

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
INIM tűzjelző központ
#1 2011. Július 26. - 20:37:34
0
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy mi a tapasztalatotok az INIM SmartLine típusú tűzjelző központokkal kapcsolatban?
Az elmúlt év óta telepítettünk három ilyen rendszert, és többször előfordult hogy az érzékelők (S100)
tévesen tűzjelzést adtak. Az érzékelők teljesen tiszták voltak, semmi téves jelzésre utaló jel, és a jelzés után nem is indultak újra az érzékelők.
Esetleg ha valaki telepített ilyen rendszert és hasonló problémával találkozott, írjon.
Köszi,Szabolcs

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!