Szerző Téma: Paradox PCS250 + VDMP3 hiba  (Megtekintve 8597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Paradox PCS250 + VDMP3 hiba
#3 2018. Június 19. - 21:35:37
+1
Én TELL SYSTEM kaputelefonos GSM-el szívtam. Nem ment stabilan a DTMF vezérlés. SIM kártya (szolgáltató cserével) stabilabb volt. Távlatilag a DTMF vezérlést megölik...Pedig nekem is sok ügyfelem szereti ezt a vezérlés fajtát!
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Paradox PCS250 + VDMP3 hiba
#2 2018. Június 17. - 16:55:24
+1
Volt már itt pár ilyen, meg hasonló, csak nem pattogásssal hanem sörét-zajjal, áthallással vagy rettenetes nagy visszhanggal. Ezeket méréseink szerint minden esetben a szolgáltató "tette hozzá".
Szerintem ott is kisebb valószínűséggel hw, nagyobb valószínűséggel szolgáltató v SIM lesz.
Tegyél bele egy mindenképp másik szolgáltatótól SIM-et és próba.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Paradox PCS250 + VDMP3 hiba
#1 2018. Június 17. - 16:04:56
0
Üdv kollégák,

Akadt ma egy kia gondom egy paradox központtal:
SP5500 v6.80, PCS250 v4.20 és VDMP3

Ha hanghívás van bármelyik irányba akkor a telefonban másodpercenként hangos “pattanó” hangok hallatszódnak, gyanítom hogy emiatt a pcs nem érzékeli a dtmf hangokat és minden hívást sikertelennek minősít.Eddig csak 1db telenoros ügyfelemnél volt ilyen ott azt hittem a telenor a ludas, de ma telekomos kártyával ugyanez egy másik helyen.

Van valakinek tippje hogy milyen irányba induljak, hogy működjön is?
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 17. - 16:18:12 írta vlezlee »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!