Szerző Téma: Hivatalos BOSCH disztribútor lett a Delton  (Megtekintve 5700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető N.Pál

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19
0
Én 10 éve járok hozzájuk vásárolni,még sohasem volt semmilyen probléma velük. Ami nincs raktáron, azt nagyon hamar beszerzik.
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
+2
Pedig rugalmasak, gyorsak, nekem csak jó tapasztalataim vannak velük.
Az meg a Te bajod, ha a fax az éjjeliszekrényen van ;)
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
0
 ??? :o
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
He Delton
akkor se mennék oda ha más nem lenne .. igaz kinai cuccal nem foglalkozom a bosch meg fényezheti amennyire akarja gagyigyárban készül mindene
Delton irodatechnika? hová nem jutott pár év alatt? Mikor fel óhajtottam jelenteni mert paraszt módon éjjel 27 !!! oldal faxban akart árlistát küldeni amit én nem is kértem. Szóval nekem a gagyi összeállt a szarral...
Bocs ha valaki Delton vagy Bosch mániás :)

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Hivatalos BOSCH disztribútor lett a Delton
#1 2011. Augusztus 27. - 12:29:20
0
Idézetet írta: riasztunk.hu
Örömmel értesítjük Önöket, hogy cégünk a BOSCH Security Systems B.V. közvetlen disztribútora lett Magyarországon (www.riasztunk.hu). A BOSCH teljes választékát kínáljuk a behatolás jelzők, valamint a video megfigyelőrendszerek (CCTV) termékkörökben egyaránt. Az áru egyenesen a hollandiai gyárból, Eindhovenből érkezik hozzánk. Ezért rendkívül gyorsan, pár napon belül teljesítünk olyan rendeléseket is, melyeknél esetleg kifogyott az aktuális raktárkészletünk. Ha a BOSCH rendkívül széles választékából valamit nem talál internet oldalainkon vagy árlistáinkban, kérjük érdeklődjön, mert a teljes BOSCH választékot kínáljuk!
...
Minden BOSCH termékre 3 év teljes körű garanciát vállalunk!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!