Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 36469 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#83 2018. December 05. - 23:59:00
0
Munkaidőben felhívod a Masco vagy a Riel supportját és segítenek.
előzmény: egotu #80

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#82 2018. December 02. - 17:13:04
0
Eldes került szóba..  :o
előzmény: vlezlee #81

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Satel Integra + ETHM-1
#81 2018. December 02. - 12:23:54
0
Az biztos, hogy online felhasználói igény esetén a jövőben nem Satelt fogok szerelni, hanem valami olyan rendszert, ami párhuzamosan több usert is képes kiszolgálni!
előzmény: vg #78


Létezik ilyen??? Paradox is csak 1 klienst kezel egy időben.
előzmény: eXtra #79

Nem elérhető egotu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Satel Integra + ETHM-1
#80 2018. December 02. - 00:29:08
0
Segitséget szeretnék kérni Integra 128WRL +ETHM1-Plus satel server -hez kapcsolódási probléma miatt.
Valamiért nem kapok ID -t, csak az FFFFF... maradnak, nem kapcsolódik a Satel serverhez vagy kapcsolódik, de nem ad ID -t.
Beállítások szerintem rendben, IP címet kap, hibaüzenet : Hibás MAC/ID pár.

Köszönöm!

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#79 2016. November 11. - 11:41:58
0
Az androidos kliens nem csatlakozik le, de a GuardX is szépen fut a háttérben, így előzetes nyomozómunkát igényel, hogy rácsatlakozzak az ügyfél rendszerére...  :'(  Az biztos, hogy online felhasználói igény esetén a jövőben nem Satelt fogok szerelni, hanem valami olyan rendszert, ami párhuzamosan több usert is képes kiszolgálni!  ::)
előzmény: vg #78

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#78 2016. November 10. - 19:08:18
0
igen, de ios lecsatlakozik, ha nem hasznalod, csak a hatterben fut. Androidot kevesse hasznaltam vele
előzmény: eXtra #77

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#77 2016. November 10. - 12:12:37
0
Nagy szívfájdalmam, hogy az ETHM-1 modul egy időben csak egyetlen usert tud kiszolgálni (ha valakinek pl. a zsebében a háttérben aktív maradt a mobil kliens, akkor a többiek nem tudnak rácsatlakozni a rendszerre), ami egy kis rendszernél is nevetséges, nem hogy egy 32 partíciós nagy Integránál. Tudja valaki, hogy az ETHM-1 PLUS is megörökölte az elődje ilyen irányú "gyermekbetegségét"?  ::)

A Masco support szerint az ETHM-1 PLUS is csak egy usert tud kezelni, és ha ez valóban így van, akkor hosszú barátság után a Satel központoknak is szomorú búcsút fogok inteni...  :-[

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#76 2016. November 10. - 12:03:13
0
Szia!

A Satel netes elérését elsőre s[/size]ajnos eléggé macerás bekonfigolni, mert különböző neveken kezeli a szükséges azonosítókat és ha elkezdesz velük próbálkozni, akkor néhány próba után kitilt egy időre (ezt a tiltást még a tápelvét sem törli!), így könnyen előfordulhat, hogy minden okés és jó beállításokkal próbálkoztál, csak még nem járt le a kitiltás...  :'(
előzmény: Firstlybra #75

Nem elérhető Firstlybra

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Satel Integra + ETHM-1
#75 2016. Szeptember 26. - 08:59:19
0
Sziasztok!

Szeretném megköszönni, hogy csatlakozhattam közétek!

Satel Integra 128WRL központtal dolgozom. Minden működik, imádom a szerkezetet. Csak 2 pici apróság van, amit még nem tudtam orvosolni.

1. Időnként kapok egy olyan hibaüzenetet, hogy: Nincs DTR jel RS nyomtató porton. Majd pár nap után ez eltűnik, megjavul.

2. PC-ről nem tudok csatlakozni a riasztóra, mert csatlakozik Satel szerverre, de utána: Panel nem áll készen.

Kiegészítőként ETHM-1 PLUS ethernet kártya van, vezetékkel kötve az alaplapra. Androidról Integra Control alkalmazással fut az összeköttetés, ellenőriztem a kulcsokat, címeket, engedélyeztem is a kommunikációt, de csak eddig jutottam.

Ha van ötletetek, azt szívesen venném. Gondolom, még kell majd 1-2 infó az ötleteléshez, mindent elmondok, ami kell.
Köszönöm!
Lackó

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#74 2016. Június 18. - 06:14:49
0
Úgy, úgy! 8)

Mellesleg, ha nincs engedélyezve az automatikus frissítés a PLAY-ben és kézzel frissíted az appot, akkor is INTEGRA CONTROL lesz a Mobile KPD2-ből... :P Ha már kukac, legyen kövér!  :-*  ;D
előzmény: vg #73

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!