Szerző Téma: Hikvision tápcsatlakozó adaptert keresek sürgősen  (Megtekintve 4939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Helyi alkatrészboltban sikerült találni. Nem gondoltam volna. Azt hittem, valami eszement ritka és egyedi csatlakozó.
előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Elektronikai alkatrészboltokban keress R7B vagy Kycon KPP-4P csatlakozót, oszt lőn bódottá! ;)

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Én megpróbálnám a Conrad-nál, vagy a Lomex-nél a szerelhető csatlakozót, ránézésre valami mini DIN szerűnek tűnik. Hátha van nekik. (Mondjuk én simán levágnám a gyárit, nem értem, hogy miért nem mindegy a megrendelőnek?)
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Nincs az importőrnél. Továbbra is keresem a csatlakozót.
előzmény: padisah #3

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
A megrendelő kérte, hogy hagyjuk egyben, ha lehetséges.
Beszéltem a hikvision mo.-i forgalmazójával, valószínűleg lesz neki tápkábele, aminek az egyik vége 4 pólusú, másik vége pucér.
 


előzmény: vg #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
 :o
De ha ez nincs SOS-ben, akkor miert nem vagod le a rogzito eredeti tapcsatijat es teszel ra dugot oszt kesz?
előzmény: padisah #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Hikvision DVR-hez keresek tápfordító adaptert, ami a sima DC dugóról a DVR 4 pólusú dugójára fordít. Központi 12 V-ról fog menni a rögzítő, nem a saját AC adapteréről.
Ilyet keresek:

http://www.cctvforum.com/images/imported/2016/03/286677_2.jpg

Ja, és természetesen tegnapelőttre kellene.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!