Szerző Téma: Hikvision Turbo HD 3.0 újdonságok 2016-ban  (Megtekintve 13377 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Így igaz, itt valahol a fórumon  boncolgatták is. Szó szerint is.  8)
előzmény: hikmester #14

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Ahogy előttem is írták, valószínű a kényszer, de szerintem előnyös. Főleg annak tükrében, hogy azért egy Hikvision rögzítő eléggé stabil, ellentétben más gyártók hogy is mondjam... budget kategóriát alig megütő szintjével. Továbbá, ha már van egy meglévő akármilyen analóg rendszer, könnyebb az upgrade.
előzmény: hikmester #15

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Az AHD tamogatas a Hikinel egyenlore -amig nincs AHD kamerajuk- kenyszer. Nyilvanvalo hatranya (a HIKI szemszogebol), hogy egyeb kamerat is lehet venni a rendszereikhez es persze pont ez az elonye is, hogy AHD kamerakat is lehet integralni hozza.

Jomagam nem egeszen ertem ezen uzletpolitikat, hiszen egy analog rendszer korszerusitese soran az ember megveszi az uj rogzitot es kamerat es kesobb mar ezt kell javitani, boviteni, cserelni. Ergo en ha lehet nem vegyitenem az AHD es Turbo HD kamerakat, de biztosan van olyan piaci szegmens ahol ez erdekes lehet.

Jelenleg en Turbo HD kamerakat hasznalok ehhez valo rogzitokkel, de sok forgalmazotol es telepitotol hallottam, hogy az AHD kamerak ejszakai kepei jobbak -ebben nincs tapasztalatom.
előzmény: hikmester #15

Nem elérhető hikmester

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Szakmai 2: Szerintetek előny vagy hátrány az AHD támogatás? Ezek a hybrid megoldások sosem tökéletesek. A pdf-ben nem sok információ van róla. Köszönöm a tegezést.
előzmény: syn7h37ic #13

Nem elérhető hikmester

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Akkor itt megemlíteném, hogy kinti kollégák most már tényleg elhagyják a hagyományos balun használatát, találni már olyat is aminek van külön kamera és dvr oldali darabja, hogyha jól tudom ez a beépített zavarszűrés miatt van.
előzmény: bcslaci #12

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Szia!
Mivel ez egy zárt fórum, ami ráadásul nagyon erős szakmai közösségből épül fel, itt mindenki tudja, hogy ezeket a termékeket ki is forgalmazza. Továbbá, az ilyen linkek reklámozásnak minősülnek, azoknak is van külön helye. De szívesen fogadunk az említett rendszerből tapasztalatokat, amik a telepítéskor esetleg  problémaként, vagy  szerelési jó tanácsként szolgálnak. 
előzmény: hikmester #11

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Ha másképp fogja látni, ezután itt mindenki tudni fogja honnan fúj a szél. 
előzmény: hikmester #11

Nem elérhető hikmester

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
 Remélje, hogy a cikk írója máshogyan látja mindezt.. Javaslom, olvasson több securinfot, felhívnám figyelmét a cikkek végén levő "forrás:" részre és a visszalinkelt tartalomra. Üdv.
előzmény: handras #10

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nem bele, hanem be.
előzmény: hikmester #8

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!