Szerző Téma: Milyen beléptető rendszer lehet ez?  (Megtekintve 13594 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#26 2020. Március 04. - 23:34:10
+1
Arról nem beszélve, hogy az ujjlenyomat személyes adatnak minősül, öntökönlövés a GDPR szerint :)

előzmény: vlezlee #23

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#25 2020. Március 04. - 23:33:07
0
Köszi, FB-on már megfejtették és azóta le is cseréltük másik típusra :)
előzmény: vlezlee #22

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#24 2020. Március 03. - 21:04:20
0
Én a régi kártyás beléptetőrendszerben nem hiszek. A dolgozók simán visszaélnek vele, lecsippantják egymás helyett stb. Persze ez kivédhető, ha odaültetünk egy embert ennek a felügyeletére, de én felesleges lépésnek érzem ezt. Az ujjlenyomatos rendszer sokkal megbízhatóbb, de van számos olyan, amit sokkal nehezebb kijátszani. Ha már céges beléptetőrendszerről beszélünk, akkor érdemes olyat választani ami megbízható. Itt van pl. egy profi: http://www.spammer.hu/index.php/fooldal/szolgaltatasok/biztonsagtechnika/belepteto-rendszerek/

Ujjlenyomat? Na ne már, maga a technológia nem alkalmas stabil beléptetésre. Otthon kehet fancy, de másra nem jó...
előzmény: marcika9616 #17

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#23 2020. Március 03. - 21:02:32
0
Assa abloy aperio esetleg?
előzmény: bcslaci #21

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#22 2020. Január 17. - 10:41:29
0
Sziasztok, felismeri valaki?



Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#21 2016. Október 02. - 13:36:06
0
Az sc1 ezeréves őslelet. Jobban jársz, ha lecseréled, ha nincs sok beléptetési pont. Az alvállalkozóknak sem adják ki a szoftvert, kizárólag a Microraab az, aki egyáltalán programozhatja...
előzmény: mormogipapa #19

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#20 2016. Október 02. - 12:43:18
0
Sziasztok. Microraab SC1 beléptetőhöz volna valakinek leírása? G4 nem akar adni semmit köszi[/size]

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#19 2015. Június 09. - 20:17:58
+3
Edes istenem kicsihuszar! Nem erzed arcod ego illatat? Legalabb ne buktasd mar le magadat 2 hozzaszolas alatt! Vajon meg ilyen fiatal kezdo vagy, vagy csak siman nem gondolod vegig hogyan temetted el magad  ezen a forumon?
előzmény: marcika9616 #17

Nem elérhető marcika9616

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#18 2015. Június 09. - 11:19:15
0
Én a régi kártyás beléptetőrendszerben nem hiszek. A dolgozók simán visszaélnek vele, lecsippantják egymás helyett stb. Persze ez kivédhető, ha odaültetünk egy embert ennek a felügyeletére, de én felesleges lépésnek érzem ezt. Az ujjlenyomatos rendszer sokkal megbízhatóbb, de van számos olyan, amit sokkal nehezebb kijátszani. Ha már céges beléptetőrendszerről beszélünk, akkor érdemes olyat választani ami megbízható. Itt van pl. egy profi: http://www.spammer.hu/index.php/fooldal/szolgaltatasok/biztonsagtechnika/belepteto-rendszerek/

BalintR

  • Vendég
Re:Milyen beléptető rendszer lehet ez?
#17 2014. Július 14. - 21:28:28
0
Na vajon miért írtam ki a telefonszámot korábban?
:)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!