Általános kategória > Társalgó

2014 BM térfigyelős minimum feltételek

(1/4) > >>

Janó:
Azért ehhez nem hiszem, hogy egyből ügyvédet kellene fogadni. Nem kormányszinten dolgozom :) Találtam 1-2 hasonló szerződést + az én eredeti vállalkozási szerződésem (azt úgy is egy közbeszerzési pályázatíró fogalmazta).....csak összegyúrom valahogy őket. Csak baromira nem szeretem az ilyen adminisztrációs munkát.

handras:
És egy, pár tízezer forintos ügyvédi, költség nem érné meg, hogy nyugodtan, aludjál? előzmény: Janó #18

Janó:
No persze, a megrendelő nem is nagyon akarja aszerződést, mert ez fix költség neki. Viszont a BM-s pályázat előírja, hogy fx 5 évre karbantartási szerződést kell kötni a pályázat nyertesével.
Amikor pályáztam a benyújtott árajánlatomon kívül a karbantartási árajánlatom is nyert a konkurenciával szemben.

Már csak a papírmunkát kellene lezsírozni és meglenne az "üzemanyagpénzem"  ;D

Gabesz1982:
Üdv!



Nekem nem foglalkozott a karbantartási szerződéssel egy megrendelő sem.Mikor a megyei kapitányságról kijöttek ellenőrizni, az önkormányzat annyit mondott hogy eseti megbízás van a hibaelhárításra.
Ha esetleg arra kerülne a sor, hogy tőlem is kérnék, én is szeretnék a kidolgozott mintából ha lehet!

Előre is köszönöm.előzmény: Janó #16

Janó:
Help!  :)

Nincs véletlenül valakinek egy kidolgozott karbantartási szerződése térfigyelő rendszerhez?
Úgy néz ki, hogy a két BM-s rendszeremnél meghúzták a megrendelők fülét, hogy még nem kötötték meg velem. Ami roppant szimpatikus  8)  viszont nem találok normális mintát hozzá a neten.
Ugyan letöltöttem 3-4 egyéb karbantartási szerződést de azokat is valahogy össze kellene gyúrni, hogy megfelelő legyen.

Nagyon megköszönném és még a templomba is mondatnék egy imát!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése