Szerző Téma: TM70 kezelő  (Megtekintve 1957 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:TM70 kezelő
#7 2019. Szeptember 08. - 16:36:12
0
Sajnos nekem a fw butítás nem sikerült, Infield nem volt hajlandó régebbi Fw rátelepíteni.
A Kp fw 7.11 március a TM70 pedig 1.04 január 2018.

A Tm kezelők akkor is végeznek cimke szinkronizálást mikor felbootol az indításnál. Az Óra mellett írja a kezelő.
Viszont nálam nem akart szinkronizálni 0/0 át írt ki, és várni is kellett rá jó 10 percet hogy a szinkronizálás elinduljon. Addig nem sok mindenre volt hajlandó a működés érdekében. Igaz utána sem működött.


előzmény: kero #6

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:TM70 kezelő
#6 2019. Szeptember 07. - 22:13:34
0
Szia!
Én találkoztam hasonlóval még januárban, akkor azt tanácsolták a Powernél, hogy tegyek vissza rá eggyel régebbi firmware-t. 
Mikor ezt elvégeztem, akkor sem lett valami tökéletes, erre újra feltettem mindenből a legújabbat, és akkor megjavult. Azóta működik rendesen. A panel verzió egyébként 7.01.004, a TM70-ét nem tudom neked megmondani.
A másik érdekesség, amit tapasztaltam hogy minden alkalommal, amikor leválok a Babyware-el a panelről, akkor a TM50/70 végez egy cimkeszinkronizálást, ezalatt nem nagyon fogad el semmilyen parancsot. Ezt minden új EVO rendszernél tapasztalom, de nem emlékszem, hogy régebben is így lett volna.
előzmény: Ryki #5

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:TM70 kezelő
#5 2019. Szeptember 07. - 21:45:40
0
Nem akartam új témat nyitni. Ma belefutottam egy ilyen hibába.
Evo192 központ Tm70 kezelővel nem igazán akart működni. Elsőre kábel hibára gyanakodtam, így a központra egy 50cm hosszú vezetékkel rákötöttem. Így sem működött. Másik Tm70-es kezelővel ugyan az a hiba. Központra kötve egy 641-es kezelővel hibátlanul működik. Mellé bekötve egy Tm70, a rendszer lehal. Programozásba nem lehet belépni 10 ből 9-szer.
Amikor sikerült a modul keresésnél (4000 szekció)-nál a központ illetve a 641 s/n száma jelenik meg a Tm70 nem.
Tm70 nélkül rendesen megy. Mindenen a legfrissebb FW van.
A Tm70 hiba jelensége a Hibákat nem lehet megnézni, telepítői programozásba nem enged be.
Valaki találkozott hasonlóval?




Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:TM70 kezelő
#4 2019. Június 10. - 21:27:46
+1
Tuti, már én is beleszaladtam. A kolléga által említett kis érintkező lábacskákat kell jól beállítani, vagy ellenőrizni a fal egyeneségét.
előzmény: biro67zoltan #3

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
Re:TM70 kezelő
#3 2019. Június 09. - 21:36:17
0
Köszi, megnézem !
Lehet, hogy igazad lesz!
előzmény: Szilco #2

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:TM70 kezelő
#2 2019. Június 09. - 08:41:50
+3
A TM70-nek felül van csipogója azaz a hangszórónak nevezett valami. Összerakásnál érintkeznek az érzékelők és akkor szól. Viszont ha egyenetlen a fal vagy odacsípődik valami, akkor már nem szól.
Az első ilyen kezelővel amit szereltem, ugyanígy jártam, hogy nem szólt, de sikerült megoldani. :)
Ezeket nézd meg.
előzmény: biro67zoltan #1

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
TM70 kezelő
#1 2019. Június 08. - 22:34:49
0
Üdv Kollégák!

TM 70 kezelőnek nincs hangja, már a másodikat próbálom, annak se. Olvastam valahol, hogy a 0.22 es vezeték lehet, hogy kevés neki a sok fesz. esés miatt és ezért néma???
TM 50 ugyanott jó.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!