Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 161031 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Én írtam nekik szerelmes levelet a contact@akciosakcio.com-ra, amiben megadtam a mél címeimet amire nem kérek ezekből a csodás értesítőkből. Azóta csend honol. Legalábbis némi átmeneti időszakot követően.
előzmény: L. Pásztor #103

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ma ez jött:

Dögölj meg! - ennyit ordított a pofámba a belvárosban a buzi audis, mert szerinte neki
 volt elsőbbsége. Persze az én autóm eleje romhalmaz, az övén meg 2 karcolás, és
 hogyan bizonyítsam be, hogy nekem van igazam? Leordított és otthagyott, így megy ez manapság.
 
 http://akciosakcio.com

Már kezdem unni ... nem kellene ezzel a paraszt-barom-állattal valamit csinálni ???


előzmény: balusecurity #102

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499


 bolti lopás. Forrás Youtube.




Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
http://index.hu/tech/2013/04/12/a_google_gonosz_ikertestvere/

IP kamerákkal kapcsolatos hozzáférésről cikk már felmerült itt valahol, de ez egy "komplexebb" cikk a netre kitett "kütyükről". Terjeszteni kell, és mejd csak úgy jönnek a csodálkozó júzerek, hogy ezt most hogyan kerülhetem el????  ???

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ezzel aztán nyugodtan aludhatsz, mert a gagyi 4 számjegyes, tízezer variációs kódot bárki feltörheti ... de itt ugye 12 számjegy van, ami tízmilliószor több variáció !!!
Ez ám a biztonság !!!  Ezzel tényleg nyugodtan aludhatsz !!!  :)
Reggelig se tudná senki feltörni - ha már egyszer ugye bejöttek nyomogatni ... :)   :)    :)

És ne fikázzuk le más termékét kérem !
Az a sziréna 1cm távolságról biztosan tudja a 120dB-t !
Ha valaki rászorítja a fülét, alatta ha mérnénk, biztosan meglenne a 120dB ...  :)   :)   :)

előzmény: mountainman #99

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Akciós Nyitás-Riasztó Berendezés!
-egyszerűen felszerelhető, nem igényel vezetékelést
-beépített 110dB hangnyomásra képes sziréna
-mágneses nyitásérzékelő
-3 üzemmód: azonnali riasztás(Instant),  késleltetett riasztás(Delay), hangjelzés(Chime)
-akár 12 számjegy hosszú biztonsági kód
-10 másodperces késleltetésű belépés figyelmeztetés, hangjelzéssel
-„PANIC” gomb 
-működés 3 db 1,5 V (AA) elemről
2072,-+ÁFA



Mondjuk ennyiért megéri, hogy alvás közben ne lepjenek meg. ;D

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Kösz


előzmény: SLC #97

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Legyen valami hasznos is itt

ezt az oldalt most leltem, elég jó választékban van programlap az oldalon, apró bibi, hogy mind angol, de talán ez nem akkora baj :)

http://www.panelguides.com/panel-guides

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Ennek a képnek a linkjét (az eredeti helyet ahol találtad) át tudnád dobni nekem? Elküldeném egy volt kollegámnak, akivel anno sokat aggregátoroztunk együtt.


előzmény: SLC #91

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!