Szerző Téma: Milyen GSM modult vegyek?  (Megtekintve 63744 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#205 2020. Augusztus 28. - 12:03:31
0
Ha valóban Spectra és nem SP akkor ahhoz nem jó az IP150
előzmény: kero #204

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#204 2020. Augusztus 28. - 11:09:32
0
Ha Paradox a központ, IP 150 miért nem jó?
Vagy az ügyfél a távfelügyeletet akarja ellenőrizni, hogy az elküldött jelzésekre reagálnak-e?
Az IP 150 PUSH üzenetei nem százszázalékosak, de ha amúgy van távfelügyelet, akkor kontrollnak elegendő lenne szerintem. Azon látható a ki-bekapcsolás, riasztás, hibajelzés. Akár e-mail küldés is beállítható, ami a PUSH-hoz képes meg aztán atombiztosan megjön (bár késleltetés ott is lehetséges). Mit akar még?

Nem elérhető pbox

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#203 2020. Augusztus 27. - 21:21:49
0
Trikdis E16.Paradox SP központokkal serial porton kommunikál, minden lényeges dolgot el tud küldeni.Vezetékes net kell neki.Protegus app ingyenes.Nekem tavaly november óta hibátlanul üzemel.
előzmény: padisah #191

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#202 2020. Augusztus 27. - 08:10:44
0
A korábban linkelt oldalt átállítod angolra (a manual magyarra még nem lett lefordítva) és a letöltött leírásban mindent megtalálsz, de amúgy a GX CONTROL az appja: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.satel.gxcontrol
előzmény: padisah #199

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#201 2020. Augusztus 27. - 08:05:27
0
Nem jól tudod. A Multi képes fogadni SIA IP jelzéseket is, de egy magára valamit adó távfelügyeletnek ez szintén nem okoz gondot, mert az ügyfelek egyre több eszköze alapból ismeri ezt a szabványos protokollt...  8)
előzmény: padisah #200

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#200 2020. Augusztus 26. - 20:25:43
0
Nem Multis, de ha jól tudom,a Multi is valami egyedi protokollt használ, ami nem biztos, hogy a Satellel megtanítható.


előzmény: eXtra #197

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#199 2020. Augusztus 26. - 20:24:36
0
Az ügyfél telefonján milyen alkalmazás fogadná az IP alapú kommunikációt?

előzmény: eXtra #197

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#198 2020. Augusztus 26. - 20:22:50
0
Az a baj, hogy a távfelügyelet valami agyament egyedi protokollt használ. Csak a M2M modulok mennek a rendszerében. Próbáltam már Tellt, Securecomot, meg az ördög tudja mit... A M2M Easy ennyire agyament lenne?

előzmény: eXtra #197

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#197 2020. Augusztus 25. - 20:49:37
0
Ja, azt tényleg benéztem. :) Amúgy én ilyen ügyféligénynél visszaadnám a távfelügyelet kommunikátorát és a linkelt cuccból tennék fel helyette EGYET, ami IP-n kommunikálna a felügyeletre és az ügyfél telefonjára IS...  ;)
előzmény: art_moony #196

Nem elérhető art_moony

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#196 2020. Augusztus 25. - 19:56:53
0
Bocs de a kért igénynek ez biztos nem felel meg, mivel ez a Satel cucc aktívan akar kommunikálni  a riasztóval, de már van rajta egyéb átjelző!

"Valami olyan eszközt keresek, ami párhuzamosan dolgozik a távfelügyeleti kommunikátorral, mintegy "lehallgatja" azt és mindent elküld az ügyfél telefonjára, de ez az eszköz magában nem nyugtáz, azt rábízza a távfelügyeleti kommunikátorra."

Padisah kérése egy olyan eszköz volt amit mellé lehet kötni a meglévő kommunikátornak.
Viszont nem lehet már meglévő vonal emulátorral párhuzamosan kötni egy másikat, azaz 2 forrást  összekötni!


előzmény: eXtra #195

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!