Szerző Téma: Milyen SIM kártyát vegyek?  (Megtekintve 28289 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Milyen SIM kártyát vegyek?
#6 2017. Január 23. - 18:00:02
0
Nekem vodával nincs tapasztalatom, a telenoros simán működött. Erről az "átírás" dologról nem hallottam.


előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen SIM kártyát vegyek?
#5 2017. Január 23. - 17:57:48
0
Kérdés:
a címben :)
milyen SIM kártya lenne alkalmas DVR távoli elérését biztosítani, már persze a forrás oldalon, azaz a DVR-nél
Anno volt róla szó, hogy a vodás kártyáknál ha átírjuk a mittoménmit most nem jut eszembe :) pedig már csináltam is párszor, akkor működik az elérés a távolból.
A telenorral nincs tapasztalatom, de visszatart az nem is kicsit, hogy kizárólag rosszat olvastam hallottam róluk
A másik kérdés, hogy a vodafonos feltöltős kártyák is tudják az átírás után a produkciót a táveléréshez?

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Milyen SIM kártyát vegyek?
#4 2016. November 18. - 14:35:39
0
Havi 750 Ft-ért vehetsz hozzá 100 MB netet.

előzmény: eXtra #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: Milyen SIM kártyát vegyek?
#3 2016. November 17. - 14:51:41
0
Fontos a net, mert távolról is szeretné(nk) babrálni a rendszert, de erről az SMS lavináról pl. eddig nem hallottam, úgyhogy azért köszi! ;)  ::eljen::
előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: Milyen SIM kártyát vegyek?
#2 2016. November 17. - 07:34:50
0
Kell a net? Mert ha csak sok SMS kell,akkor Vodafone Tuti+SMS lavina.

előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Milyen SIM kártyát vegyek?
#1 2016. November 15. - 22:43:41
0
Ügyfél riasztójába kéne valami olyan SIM kártya, amihez van ócóér 50-100 MB mobilnet és a hívás+sms+havi díjai sincsenek nagyon elszállva... Ha valaki képben van és átbogarászta az aktuális kínálatot, hogy melyik szolgáltatótól mit érdemes venni, az legyen szíves ossza meg velem is! :)

* Megcsörgetős kapuvezérléshez pl. a telekomnál 490 Ft-ért lehet online rendelni SIM-et (0 Ft lebeszélhető, de 1 év a rendelkezésre állása). A telenornál van 0 Ft-os kártya is (szintén online megrendelve és díjmentesen házhozszállítva), de sajnos erről nincs több infó a weboldalukon...

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!