Általános kategória > Jogszabályok

Engedély

(1/3) > >>

eXtra:
"Megtudtam ma a katasztrófavédelemtől hogy 2013 óta nem engedélyköteles tevékenység a tűzjelző rendszer szerelése, karbantartása csak az oktatás és a tűzoltó készülékek felülvizsgálata."

Én erre írtam, hogy tévedés... ;)előzmény: vg #11

vg:
Elbeszeltek egymas mellett!
A tuzjelzorendszerek tervezese, kivitelezese, karbantartasa, stb. szakvizsga kotelezett, azonban a cegek kotelezo katasztrofavedelmi regisztraciojat eltoroltek.
Mindannyian ezt irjatok, csak felre lehet erte(eni/)lmezni a szavakat...
 8)

mormogipapa:
https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1100050.bm ebbe a törvénybe van benne mihez kell engedély előzmény: eXtra #9

eXtra:
Szerintem a hölgy valamit nagyon benézett, mert ilyen infót nem találtam a neten, de amint lesz erre vonatkozó hiteles forrás, akkor majd én is elhiszem...  8)előzmény: mormogipapa #8

mormogipapa:
Nem tudom van e iromány róla a katasztrófavédelmet hívtam ahol egy hölgy mondta ezt. Akkor kell tőlük  engedély ha oktatási tevékenységet és tűzoltókészülék, tűzcsap és egyéb ilyen huncutsággal foglalkozik a cég. Az 5 év se reális de az se hogy nincs egységesítve az oktatás, én a Promatt-nál szoktam vizsgázni ott 2 nap de például a Novosecnél nem egész 1 nap 

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése