CCTV > IP

NVR szoftver

(1/2) > >>

pappzs:
gDMSS plus 4.9 elfelejti a p2p sorozatszámokat és jelszavakat.
Valami ötlet? / Mate 20 pro /

kero:
Én mindenképpen rábeszélném a helyedben egy önálló NVR-re. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy az ingyenes szoftverek ezt tudják, amit a CMS. És akkor még ott zakatol, meg zabál neki a PC is 24/7 ben. És ha abban tönkre megy valami, akkor aztán megint csak kifizetheti egy új NVR árát...előzmény: padisah #4

padisah:
Android telefonon kellene elérni.
előzmény: kero #2

padisah:
Azért kellene, hogy ingyenes legyen, mert egy ilyen szoftver ára összemérhető egy kisebb NVR árával, és akkor, ha már invesztálni kell, inkább a NVR lenne járható út. Ha nincs ilyen szoftver ingyenessn, akkor persze rábeszélem az ügyfelet a NVR-re. Nekem is kevesebb fejfájást jelentene.

kero:
Ha minden kamerán más-más portot állítasz be (http, videó és talán RSTP, kameránként 3-3, legalábbis azokon a DVR-eken, amiket CMS-el lehet elérni így van), akkor lesz 9x3=27 portod, amit megfelelőképpen forwardolnod kell. Ezután a CMS szoftverrel már el tudod érni a 9 kamerát távolról is egy képen.
De értem a problémát, te azt szeretnéd ha a helyi számítógépen futna egy NVR szoftver, ami látja a kamerákat, és ezt akarod távolról elérni. Hadd kérdezzem meg, miért kell, hogy ingyenes legyen? Az ügyfél nem szeret fizetni a szolgáltatásért?előzmény: padisah #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése