Szerző Téma: Satel CA10 központ kezelő letöltés  (Megtekintve 2853 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
Igen, egy kicsit olyan, de lehet a Solution nem volt jó példa és inkább az Integrát kéne az enyém nagyobb versenybe neveznem...  ::hehe:: :Đ
előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
0
 ;D ;D ;D ;D
előzmény: bcslaci #11

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
+1
Ez most olyan kinek nagyobb a ......?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
0
Ja. A solution16 egy képeskönyv. Oldalanként fél oldal ábrával. Éppen ma dobtam ki. Az ATS meg tömény szöveg, és táblázat, mivel az egész egy adatbázisra épülő komplex rendszer.  A Solution16 teljes tudása az ATS kb. 1%-a (vagy még kevesebb) És azért 222 oldal, hogy egy pék, vagy szobafestő az is fel tudja programozni a 16 zónát.
Az ATS-hez sok sikert a péknek ;D ;D ;D  Főleg kézzel notebook nélkül  ;D  :P
előzmény: eXtra #9

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#9 2019. Június 22. - 16:48:56
0
Az ATS3000/4000 telepítői leírása 211 oldal, a Solution-16 kézikönyve viszont 222 oldalas, úgyhogy én nyertem!  :P ;) ;D
előzmény: syn7h37ic #8

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#8 2019. Június 21. - 21:47:00
0
Akkor még nem futottál bele az ATS sorozatba. Aaaaz az időrabló, nem azok, amiket mondtál. Azok faék egyszerűek  az ATS-hez képest. Viszont atomtámadást is kibír, olyan stabilan működnek. A Premiert kifejezetten szeretem, mert kiváló szoftvere van. Épeszű telepítő nem kézzel programozza egyiket sem, még a 816-ot sem. ;D A bosch rendszeritől meg sikítófrászt kapok. Mindegyiktől. Ha valahol meghallom, hogy olyanhoz hívnak, azonnal visszamondom. Még a solution-t is. Na, az a másik. A régi EDM panelek még jók voltak, de mióta megvette a Bosch azóta egy raklap hígtrágya lett jó drágán. De igazából a DSC kivételével amit csak lehet notebook-ról programozok, egyrészt átláthatóbb, másrészt megvan, ha valamikor újra szükség van valamiért a helyszínre látogatni. Ebből kifolyólag a DSC-t is kerülöm, mint a leprásokat ;D
előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#7 2019. Június 21. - 08:35:22
0
Ok, h őskövület de ez volt adott, sajna.
előzmény: eXtra #2


Ha úgy döntesz, hogy a figyelmeztetésem ellenére is rászánod az idődet a CA10-re, akkor kellemes nyarat kívánok hozzá!  ::eplus2::
előzmény: szeszilaci #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#6 2019. Június 21. - 08:28:22
0
A CA10 stabil és szerethető rendszer, de a kiismerése rengeteg időt elvitt...  8)

A pályafutásom legidőrablóbb, de nagyon megbízható rendszerei:
- Texecom Premier 816 (furcsa angol logika)
- Satel CA10 (LCD-n RS232, elb*szott partíciókezelés, stb.)
- DS Solution (maximális komplexitás, de kissé nyakatekert)
A mérete miatt kilóg a sorból, de mégis ide sorolnám:
- Satel CA64/Integra (ez az egyetlen rendszer, amire utólag sem bántam meg a hosszas ismerkedésre szánt időmet!)

Az időrabló kategória citromdíjasa viszont a Bosch AMAX2000 volt, mert ott a ráfordított idő fordítottan aránylott a minőséggel, megbízhatósággal, kezelhetőséggel... Nálam a világ legpocsékabb rendszerének díját toronymagasan ez az ipari hulladék vitte el! ::hide::.

előzmény: Kovács József #5

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#5 2019. Június 21. - 07:35:43
0
Én több ilyen készüléket telepítettem, még mindig jól működnek.
Ha engedélyezve van a goto funkció akkor át lehet lépni a többi partícióba és ott is kóddal lehet élesíteni és áttérés után lehet a partícióba kódokat kiadni

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel CA10 központ kezelő letöltés
#4 2019. Június 20. - 16:47:33
0
Ha csak felületes olvasgatásra van időtök, akkor a CA10-et szerintem engedjétek el, mert az időrabló játékszer lesz... ;)

"- kezelő opciók, nevek és üzenetek progrogramozására szolgáló RS-232 port"
https://www.satel.pl/hu/product/135/CA-10%20KLCD,LCD-keypads-for-CA-10-control-panel
előzmény: szeszilaci #3

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!