Szerző Téma: Hikvision IP kamera audió  (Megtekintve 2573 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision IP kamera audió
#7 2019. Július 25. - 13:12:49
0
Nálam fordított volt a helyzet. Nem csempekamerától vágytam megszólalásra, hanem Hik-Connect appban a külön csatlakoztatott mikrofon hangjára. Ez THD kameráknál semmi kunszt, alapból ha engedélyezve a hang akkor a hozzá tartozó kép alatt hallható a hang. De most meglévő TechSon IP kamerák alá kellett tennem mikrofont HIKI rögzítőre, és ezt viszont csak akkor lehet hallani, ha az app-ban a mikrofon IS engedélyezve van:



előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision IP kamera audió
#6 2019. Július 25. - 08:06:02
0
A rögzítés beállítasainál a streamekhez video + audio van kijelölve, mert a mikrofonos kameráknak ennyi elég szokott lenni, de ennél a visszirányú hang(szóró) valamiért nem működik (a hik-connect appból). Szerintem minden lehetséges beállítást kipróbáltam, de az ügyfelet amúgy sem érdekli ez a fícsör, így végül ráhagytam...

Nálad a hik-connect appból megszólaltatható a csempekamera hangszórója?
előzmény: vg #5

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Hikvision IP kamera audió
#5 2019. Július 19. - 18:03:09
0
Ne az 1-es bemenetre programozd, mert ott az audio bemenetet kezeli (akar 4-ig rogzito fuggvenyeben). Persze az ivms-ben a hangszorot es a mikit is engedelyezni kell adott kamera megnyitasakor mindig egyesevel, mert alapban tiltva van. En is elszorakoztam vele vagy fel orat...
előzmény: eXtra #4

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision IP kamera audió
#4 2019. Július 19. - 16:14:16
+1
Egyesek szerint cube, de anno valaki csempekamerára keresztelte és a többség már így híjja...  8) ;)
előzmény: handras #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Hikvision IP kamera audió
#3 2019. Július 19. - 15:59:51
0
Tanítsatok! Mi az a csempekamera?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision IP kamera audió
#2 2019. Július 19. - 00:36:43
0
Mi telefonokról (iOS és android) nem tudtunk visszadumálni a csempekamera hangszórójára, de PC-ről (ivms) viszont igen. Ez a funkció szerencsére nem kellett az ügyfélnek, úgyhogy nem is keresgéltem tovább, hogy mi lehet a kínja...
előzmény: H. József #1

Nem elérhető H. József

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 102
Hikvision IP kamera audió
#1 2019. Július 18. - 23:07:43
0
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy Hikvision csempekamera felől miért nem hallok hangot? egyik irányba jó, a kamerában lévő hangszóró az működik.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!